Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Низькі ціни на нерухомість в Португалії створюють на ринку вигідні умови для покупців

Економічні проблеми в Єврозоні та Португалії призвели до подальшого зниження цін на нерухомість в країні, що створює вигідні умови для інвесторів.

За останніми даними Statistics Portugal (INE), вартість нерухомості в країні знизилася на 8,9% за рік по травень 2012 року і в даний час складає € 1047 за квадратний метр, що на 11,3% нижче, ніж у минулому році з урахуванням інфляції.

Протягом року по травень 2012 ціни на нерухомість в районі Лісабона знизилися на 4,8%, а в Порту - на 6,2%. У квартальному плані, ціни на нерухомість у країні знизилися на 0,8% в травні 2012 року.

Статистика показує, що ціни на квартири знижувалися швидше, ніж ціни на будинки. Середня ціна на квартири знизилася на 10% в річному численні, в той час як середня ціна на будинки знизилася на 7,2% за той же період.

Однією з основних проблем в Португалії в даний час є низька активність в секторі житлового будівництва. Global Property Guide повідомляє, що будівельний сектор повинен банкам близько € 25 млрд., а загальна кількість збанкрутілих фірм виросло майже на 50% в 2012 році з попереднього року.

Ціни на нерухомість в країні, за прогнозами, продовжать знижуватися до кінця року, а попит з боку вітчизняних інвесторів, як очікується, залишиться низьким. Це створює ідеальні умови для іноземних покупців.

Cпорiднене
Nyzki ciny na neruhomist v Portugalii | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.