Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Отже, Ви вирішили купити нерухомість в Іспанії за допомогою іпотеки і вже оформили кредит в одному з іспанських банків.

Однак по закінченні часу інші банки стали пропонувати більш вигідні умови іпотечного кредитування. Не варто турбуватися. В Іспанії існує процедура рефінансування іпотеки, тобто можна перевести іпотеку з одного банку в інший.

Перевагою рефінансування іпотеки є те, що при перекладі іпотеки з одного банку в інший платник не повинен погашати іпотеку в першому банку і одержувати кредит в новому, що значно економить бюджет власників нерухомості в Іспанії. Разом з тим, слід враховувати, що переклад іпотеки вимагатиме певних витрат від власника нерухомості, хоча і не настільки значних.

По-перше, існує комісія за анулювання іпотеки. Відповідно до законодавства Іспанії максимальна банківська комісія при рефінансуванні іпотеки може складати 0,50% при анулюванні іпотеки протягом перших п'яти років і 0,25% починаючи з шостого року погашення.

По-друге, ряд дій вимагає нотаріального оформлення, хоча витрати в даному випадку непорівнянні з погашенням існуючої та оформленням нової іпотеки.

Також важливо враховувати додаткові чинники. Не варто брати до уваги тільки розмір банківських відсотків. Необхідно детально ознайомитися з умовами іпотечного кредитування в новому банку. Нерідко рефінансування іпотеки вимагає переоформлення страховки на нерухомість, обов'язкове оформлення кредитних карт і т.д. Тому яким би принадним не було б іпотечне пропозицію в іншому банку, важливо зважити всі за і проти і зовсім не зайвим буде показати кредитний договір фахівцеві.

На сьогоднішній день продаж квартир у Львові стає все більш массовішим. Квартира в цьому місті стане для вас гарантією цікавого і красивого життя, яке буде значно відрізнятись від життя в іншому місті, адже Львів - одне з найкращих і найпопулярніших серед туристів міст.

Cпорiднене
Чи можна після покупки нерухомості в Іспанії перевести іпотеку з одного банку в інший? | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.