Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Верховний суд Іспанії скасував дозвіл Генерального управління портів і узбереж Валенсії на будівництво двох житлових висотних будинків в Бенідормі на мисі Льісера, поблизу пляжу Леванте.
 

Рішення суду фактично означає припинення будівельних робіт, які тривають вже більше року.

Два 21-поверхових дама-близнюка з житловими апартаментами називаються як «Gemelos 28» («Близнюки 28»). Хоча будівництво їх ще не завершено, майже половина апартаментів у висотках Бенідорм вже продана.

Історія забудови мису Льісера в Бенідормі з вражаючими видами на узбережжі почалася ще в 1988 році, коли місцева влада видала дозвіл на будівництво на даній території. Через буквально два місяці вийшов закон, що забороняє забудову територій поблизу моря з метою збереження берегової лінії.

У 2005 році народився проект будівництва двох житлових будинків висотою 21 поверх, раелизацию якого все ж таки почалася, не дивлячись на всі за і проти. Сьогодні, рішення суду про припинення робіт не зупиняє компанію-забудовника EdificacionesCalpe оскаржити рішення суду і добитися завершення будівництва.

Cпорiднене
У Бенідормі заборонили продовжувати будівництво висоток «Gemelos 28» | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.