Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Американська актриса Жаклін Земан, відома російським любителям кіно за роллю медсестри Барбари Спенсер в телесеріалі «General Hospital», виставила на продаж за 2,699 млн. доларів свій пляжний будинок в Малібу, штат Каліфорнія.

Справа в тому, що Жаклін Земан вже не може розплачуватися за іпотечними платежами за цей будинок, тому вона і вирішила його продати. В середині липня 2012 американським журналістам стало відомо, що Жаклін Земан по іпотечному кредиту за свій пляжний будинок в Малібу заборгувала більше 320 тис. доларів.

Дійсно, телесеріал «General Hospital» був закритий в 2010 році (він знімався з 1977 року), і з тих пір Жаклін Земан ніде не знімалася. Зрозуміло тепер чому, вона заборгувала за іпотекою.

Цей 2-поверховий будинок Жаклін Земан придбала в 2005 році за 3,25 млн. доларів. Будинок побудований в 1979 році. В ньому є 3 спальні, 4 ванні кімнати, кухня, їдальня, вітальня, і 3 каміна. На прилеглій території розташований басейн, а також гараж на 2 автомобілі.

Крім того, власник цей будинку має права користуватися місцевим пляжем і тенісним кортом.

Cпорiднене
Жаклін Земан продає свій будинок в Малібу, т.к. не може розплатитися по іпотеці | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.