Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Готель Бурдж-Халіфа в Дубаї, будівництво якого зайняло п'ять років, на даний момент є найвищою будівлею в світі.

Однак китайська будівельна компанія Broad Sustainable Building (BSB) заявила, що збирається побити рекорд дубайцев в 828 м, побудувавши в місті Чанша, столиці китайської провінції Хунань, еконебоскреб Sky City висотою 838 м. При цьому китайці планують використовувати способи споруди швидкомонтованих будинків, щоб побудувати вежу всього за 90 днів!

У проект Sky City вкладено 628 млн доларів. Якщо робота буде виконана в строк, то 220-поверхова будівля стане найвищою спорудою в світі. Будівництво хмарочоса планується почати в листопаді, а завершити - до січня майбутнього року, тобто китайська компанія має намір побудувати будинок всього за три місяці. BSB вже зарекомендувала себе в грудні минулого року, побудувавши 30-поверховий готель за 360 годин. Як стверджує компанія, що застосовуються нею «інноваційні технології», включаючи методи будівництва збірних будинків з готових елементів, допоможуть у виконанні цього сміливого задуму.

95% конструктивних елементів Sky City будуть побудовані на заводі, забезпечивши тим самим високу швидкість збірки вже готових частин на місці. Технологія чимось нагадує збирання пазла, тільки в тривимірному просторі. 220-поверхова будівля буде не тільки найвищим, але і максимально екологічно чистим. BSB планує використовувати чотиришарове скло і додаткову теплоізоляцію у вигляді зовнішніх стін 15-сантиметрової товщини. Крім того, за рахунок застосування унікальних способів будівництва, будинок буде споживати всього лише п'яту частину електроенергії, що зазвичай потрібно для харчування хмарочоса подібного масштабу. До всього іншого, Sky City по праву буде вважатися «містом у місті», оскільки здатний розмістити понад 100 тис. людина!

Поки про конкретні деталі проекту не повідомляється, але відомо, що в хмарочосі розміститься найвища готель в світі J Hotel з 104 ліфтами. За словами прес-секретаря компанії BSB, Sky City стане не просто ще однієї китайської пам'яткою, а «суперекономічний об'єктом середньої вартості, що сприятиме розвитку футуристичного міського способу життя».

Cпорiднене
Китайська компанія збирається побити рекорд дубайцев з їх 828-метровим готелем | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.