Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Заплановані на поточний рік погашення кредитів і облігацій Києва на суму близько 400 млн доларів можуть не відбутися, пишуть «РИА Новости» з посиланням на «Економічні вісті».

За даними видання, зараз місто веде переговори з банками-кредиторами, серед яких «Хрещатик», «Альфа-Банк» і Credit Swiss, про реструктуризацію боргу, оформленого прямими кредитними договорами та євробондами, в новий облігаційну позику з датою погашення влітку 2014 року.

Начальник головного фінансового управління київської міської адміністрації Володимир Репік підтвердив газеті інформацію про переговори з українськими банками, повідомивши, що дозвіл випустити облігації вже оформлено відповідними рішеннями уряду і Нацбанку. «Ми ведемо переговори з банками і плануємо успішно завершити всі необхідні процедури найближчим часом», - заявив Репік.

При цьому опитані виданням фахівці фінансового ринку схильні розглядати ситуацію навколо позик міста ситуацію як технічний дефолт муніципалітету. «Кредитні договори такого типу оформляються за допомогою векселів, які мають чітко визначену дату погашення, - говорить один з авторитетних фахівців із залучення зовнішніх ресурсів. - Якщо вексель не буде погашений в строк, то фактично це означатиме дефолт позичальника ».

Згідно з інформацією Київської міськадміністрації, на 2 липня було заплановано погашення кредиту в розмірі близько 97 млн доларів перед «Альфа-Банком», на 6 липня і 11 вересня - позики в 19 млн доларів і в 37 млн доларів банку «Хрещатик», на 6 листопада - єврооблігацій на 250 млн доларів, викуплених банком Credit Swiss.

Також газета пише, що, швидше за все, будуть змінені дати і умови повернення позик, які Київ зобов'язався погасити в червні 2013 року - 147 млн доларів «Ощадбанку» і 92 млн доларів - «Укрексімбанку». Ці борги також оформлені векселями і, можливо, будуть реструктуризовані до 2015 року. Однак держбанки цю інформацію не коментують. «З держбанками терміни реструктуризації у муніципалітету можуть бути будь-якими, оскільки в цьому випадку рішення не завжди будуть прийматися на ринкових підставах», - вважає президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко.

Как сообщает www.holodon.ru, на сегодняшний день теплоизоляция воздуховодов очень важна не только для дома, но и для компаний, фирм и офисов. Благодаря профессионализму персонала вы будете уверенны в качестве работы и в надежности выполненной услуги долгое время.

За інформацією газети, в рамках планованої реструктуризації своїх боргів Київ також планує провести операцію по консолідації на балансі муніципалітету всіх зобов'язань комунальних підприємств перед рядом банківських установ. Вони також будуть замінені єдиним випуском облігацій міста. На баланс Києва можуть бути переведені борги комунальних підприємств «Київський метрополітен», «Київдорсервіс», «Київреклама» (точна сума їхніх зобов'язань невідома). «Така операція може проводитися для подальшої приватизації комунальних підприємств, борги яких на себе забере муніципалітет для підвищення їх інвестиційної привабливості», - говорить один з банкірів, який побажав не називати себе.

На його думку, подібна операція свідчить про бажання міської влади провести масштабну приватизацію перед або відразу після виборів мера.
 

Cпорiднене
Київ на порозі технічного дефолту | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.