Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

5 кращих ринків житла в США

Багато експертів вважають, що ціни на житлову нерухомість на більшій частині території Сполучених Штатів можуть падати протягом багатьох років.

Однак є місця, які пропонують великі можливості для інвестицій вже зараз.

За словами редактора сайту HousingPredictor.com Майка Колпітца, в деяких районах зараз прекрасний час, щоб повернутися на ринок житла. Фахівці проаналізували житлово-економічні умови 230 американських міст і виявили близько десятка, в яких очікується двозначне зростання ціни протягом найближчих п'яти років.

Цены на ремон квартир в наши дни довольно приемлемы, ведь каждая фирма, которая предлагает такие услуги, старается увеличить число своих клиентов, которы, к тому же, должны быть довольны выполненимы работами. На сегодняшний день таких фирм существует огромное количество, главное - найти и выбрать ту, которая удовлетворит все ваши потребости.

Ось подивіться на п'ять регіональних ринків житлової нерухомості, де, за версією HousingPredictor.com, буде найвищий середній зріст цін.

№ 1 - Майамі, штат Флорида. Очікуваний п'ятирічний приріст цін - 18,7%. Незважаючи на обвал цін і хвилю вилучення житла за борги по іпотеці в Південній Флориді, Майамі отримує перше місце в дослідженні. Торік ціни тут виросли на 15,5%, частково, завдяки іноземним покупцям. Адже Майамі став курортом світового класу, залучаючи інвесторів зі всього світу. За даними офіційного сайту Національної Асоціації Ріелторів (NAR) Realtor.com, на сьогоднішній день в Майамі продається близько 12 тис. одиниць житла. Ціни починаються від $ 12,6 тис. за однокімнатну квартиру до $ 125 млн. за розкішний особняк на березі океану.

№ 2 - Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Очікуваний п'ятирічний приріст цін - 15,9%. Це місто з населенням 7,6 млн. чоловік іноді називають «Уолл-стріт на Заході». Тут базуються 7 компаній зі списку Fortune 500, плюс 25 тис. студентів San Francisco State University також підтримують місцевий попит на житло.

Лістинг Realtor.com по Сан-Франциско включає близько 1800 будинків для продажу: від $ 99 тис. за пошкоджений під час пожежі до $ 38 млн. за таунхаус з 8-ю спальнями.

№ 3 - Лос-Альтос, штат Каліфорнія. Очікуваний п'ятирічний приріст цін - 15,5%. Ця багата міська громада, яка налічує 28 тис. чоловік, знаходиться в самому серці Силіконової долини, недалеко від штаб-квартири Apple і інших IT-компаній. У Силіконовій долині живе багато мільйонерів, і більшість покупців платить за вдома готівкою. За даними Realtor.com, зараз в Лос-Альтос виставлені на продаж 135 одиниць житлової нерухомості. Ціни варіюються від $ 340 тис. за однокімнатну квартиру до $ 13 млн. за особняк з ділянкою 1,8 га.

№ 4 - Сіетл, штат Вашингтон. Очікуваний п'ятирічний приріст цін - 14,9%. Сіетл пережив спад на ринку житла краще, ніж більшість амеріканскмх великих міст. Тут знаходиться багато великих фірм - від Amazon до Microsoft, що служить гарним базисом для ринку нерухомості. Зараз тут виставлено на продаж приблизно 1800 одиниць - від квартир з двома спальнями за $ 60 тис. до особняків на набережній по $ 18 млн.

№ 5 - Медфорд, штат Орегон. Очікуваний п'ятирічний приріст цін - 13,9%. У цьому місті живе близько 200 тис. чоловік. За останні 10 років історично сільськогосподарський регіон став центром надання медичної допомоги. Зараз тут можна купити двокімнатну квартиру за ціною від $ 33 тис. А будинок з ділянкою площею 60 га - за $ 2,3 млн.

До речі, аналітики інтернет-порталу Zillow, порівнюючи ціни на житло з місцевими доходами, теж визначили кращі місця США для покупки нерухомості в 2012 році.

Cпорiднене
5 kraschyh rynkiv zhitla v SSHA | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.