Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Багато розумні інвестори давно вже зрозуміли, що саме нерухомість, а не щось інше, значною мірою здатна забезпечити збереження їх коштів.

Ну а якщо вже говорити про нерухомість, то не можна не визнати, що розташована за кордоном набагато більш доходна, ніж російська. З цієї причини купити будинок за кордоном - це значить однозначно отримати хороший джерело постійного доходу на багато років вперед.

Однак чи всі закордонні об'єкти «однаково корисні»? Зрозуміло, немає. І тому бажано дотримуватися простих, але в той же час дуже важливих принципів її придбання, які допоможуть зробити нерухомість насправді дохідної.

Принцип перший - купується будинок або котедж (а такі об'єкти в Європі цінуються завжди більше, ніж квартира), потрібно переконатися в тому, що він знаходиться у хорошому стані. Втім, є інвестори, які віддають перевагу задешево скуповувати старі об'єкти, але в цьому випадку потрібно або проводити капітальний ремонт, або зносити будівлі й зводити нові. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на те, що виборчі і педантичні в таких питаннях європейці погодяться орендувати у вас житло.

Другий принцип - житло має бути зручно розташоване. Як правило, жити за містом і працювати в місті - це найпоширеніший формат сучасного життя в більшості європейських країн. І тому бажано потурбуватися про те, щоб до особняка, вілли або іншого об'єкту нерухомості, який ви купуєте, були зручні під'їзні шляхи. Відсутність складного шляху прямування, хороший стан дороги - ось ті чинники, які обов'язково підвищать привабливість вашого котеджу в очах іноземних громадян.

Нарешті, внутрішні зручності. Важливо подбати про те, щоб у будинку були не тільки світло і туалет, але також спеціальні приміщення для різних господарських потреб, як то кімната для прання і розвішування білизни, кухня, окрема від їдальні, і так далі. Європейський формат побуту багато в чому відрізняється від російського, і саме розуміння цього зробить можливим отримання по-справжньому гарного доходу від тих європейців, яким ви запропонуєте проживання в пропонованої вами нерухомості. А, крім того, хороші умови можуть дозволити і підвищити попит, так що в цьому випадку вам навіть не доведеться займатися рекламою: задоволені клієнти самі розкажуть все своїм друзям, і незабаром ви станете популярними.

Крім Європи, також привабливими вважаються об'єкти нерухомості в Дубаї, які пропонує британський забудовник The First Group.

Cпорiднене
Як грамотно купити нерухомість за кордоном | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.