Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Міністерство регіонального розвитку надасть компанії "Крокус Інтернешнл" (входить в холдинг Crocus Group Араса Агаларова) ділянка під будівництво торгово-розважального комплексу поряд з кампусом Далекосхідного федерального університету.

Про це, як повідомляє "Інтерфакс", на засіданні вченої ради ДВФУ заявив перший віце-прем'єр Ігор Шувалов.

За його словами, ТРК буде зведений для забезпечення дозвілля студентів і буде адаптований під їх потреби. При цьому Шувалов підкреслив, що правила поведінки всередині кампуса не повинні порушуватися, тому комплекс розміститься поза межами освітньої установи.

Вибір компанії Араса Агаларова перший віце-прем'єр пояснив багатим досвідом Crocus Group в цій галузі. "Саме" Крокус "будував кращі торгово-розважальні центри в Москві", - заявив чиновник. Він також зазначив, що комплекс з магазинами, кафе і кінотеатрами буде введений в дію не раніше літа 2013 року.

Будівництвом будинків Далекосхідного федерального університету на острові Російський у якості генпідрядника також займається компанія "Крокус Інтернешнл". До складу комплексу увійдуть 22 будівлі (навчальні корпуси, конференц-центр, гуртожитки, готелі) загальною площею 650 000 квадратних метрів. У будинках університету пройде велика частина заходів саміту АТЕС, наміченого на вересень 2012 року.

Основним проектом холдингу Crocus Group є комплекс "Крокус Сіті" на перетині Волоколамського шосе і МКАД в Москві. До його складу входять міжнародний виставковий комплекс, готель, концертний зал, бізнес-центр, торгові площі, яхт-клуб, пляж і кілька басейнів.

Портфель проектів холдингу також включає торгово-розважальний центр Vegas на перетині Каширського шосе і МКАД, мережа гіпермаркетів "Твій Дім", заміський селище Agalarov Estates і ТЦ "Немчиновка Молл". Повідомлялося про плани з будівництва ще двох ТРК під брендом Vegas (на перетині Волоколамського шосе і МКАД і між Можайським і Рублево-Успенським шосе).

Cпорiднене
Для студентів Далекосхідного університету побудують торговий центр | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.