Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Не відставав від «вторинки» і сегмент нових квартир.

Число угод росло, а ціни не рухалися з місця. За даними агентства «SV Development», у січні продали 314 нових квартир (у 2011 р. - 94), а в лютому - 698 (у 2011 р. - 126). Для порівняння: в «рекордному» для цього ринку листопаді-2011 було продано 833 квартири. Зростання в цьому році відбувся завдяки січневим акцій від забудовників і активізації «адресної іпотеки». «Сьогодні 9 будівельних компаній пропонують« адресну іпотеку », коли, купуючи квартиру у певного забудовника, можна оформити кредит на неї у його банку-партнера, - розповіли експерти DOM.ria.ua. - Забудовник виступає свого роду поручителем, і з його допомогою кредит можна оформити легше і швидше, ніж самому. Середній відсоток по таких позиках - 14-17% річних, а перший внесок - 20% ».

БАНКИ «прокидається». Навесні експерти очікують зростання кількості угод на первинному ринку. Головним чином завдяки збільшенню пропозиції від банків іпотеки в її «адресному» варіанті. Наприклад, Олександр Жолудь вважає, що число банків, реально видають кредити на житло, буде рости. «Уповільнення економіки не очікується, тому кредитні програми банків будуть розвиватися», - вважає він. Пожвавлення ринку кредитування чекає і Андрій Гусельников. «Якщо подивитися на дані Мін'юсту за 2011 р., видно, що 7% квартир в Україну продали в кредит, у той час як в 2010-му - тільки 6%, - наводить приклад він. - Думаю, цього року ця тенденція до зростання залишиться ». Втім, збільшення в 1% зростанням можна назвати з натяжкою.

Для вас электронные сигареты могут стать настоящим помощников в борьбе с курением. Если вы желаете бросить курить то попробуйте сделать жто максимально плавно для вашего организма.

Cпорiднене
Іпотека «ЗА АДРЕСОЮ» | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.