Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Потенційні покупці закордонної нерухомості, які мріють про свій «другому домі» на березі теплого моря, задаються природним питанням: «Який сумою треба розташовувати, щоб зробити таке придбання?».

 Щоб на нього відповісти, фахівці радять, перш за все, визначитися з вибором цінового сегмента міжнародного ринку нерухомості. Приміром, чи хочете ви стати володарем дорогою і елітної нерухомості Французької Рив'єри, або віддасте перевагу бюджетні пропозиції Туреччини та Болгарії?

Але сучасна практика продажів як раз показує, що сьогодні дуже багато росіян роблять вибір на користь приморській курортній нерухомості острова Кіпр, найчастіше віддаючи перевагу об'єктам курортного Лімассола. За даними фахівців, середня вартість апартаментів в Лімассолі становить приблизно 178 000 євро, для індивідуальних будівель - близько 496 000. Як завжди буває на будь-якому ринку, середній показник має на увазі наявність і більш доступних, і, навпаки, більш дорогих об'ектов.Но при будь вартості об'єкта і будь-яких можливостях вашого бюджету, купуючи нерухомість на Кіпрі, ви зможете успішно скористатися іпотекой.Сегодня багато говорять про іпотечної системі цієї країни, але, право, вона того варта!

У 2011 році на крихітному, за нашими російськими мірками, острові, максимальні розміри якого (вздовж і поперек) становлять 120х206 км, на придбання нерухомості іноземним громадянам було видано кредитів на 61 млрд. євро. Процентна ставка склала 5,5% в рік. На тлі ситуації з іпотекою на вітчизняному ринку, перевага кіпрського виглядає особливо значним: у 2011 році в нашій величезній країні банки видали фізичним особам іпотечних кредитів на суму 713 млрд. рублів (!), Причому це найбільший показник за три попередні роки. Процентна ставка під кредит становить 11,9% на рік. Як кажуть, відчуйте різницю!

Тому, цілком очевидно, що умови і масштаби кредитування, що існують сьогодні на кіпрському ринку власності, роблять доступною придбання прекрасної курортної нерухомості для покупців з невеликим особистим капіталом, але зі стабільним доходом. Таким шляхом придбали житло на Кіпрі вже багато наших співвітчизників. А придбання нерухомості в Лімассолі експерти вважають, до того ж, дуже перспективним вкладенням капіталу. Особливий престиж цього міста, його роль, як важливого ділового та туристичного центру Республіки Кіпр, а також амбітні, але цілком реальні плани влади по перетворенню Лімассола в бренд світового рівня, сприяють підтримці високого попиту на об'єкти цього сектора ринку, а значить, сприяють стабільному зростанню їх вартості.

Что вам известно про такой сорт сыра, как Бри? Если ничего, то мы можем порекомендовать вам посетить сайт winecheese.com.ua, чтобы узнать больше полезной информации об этом виде сыра.

Cпорiднене
Нерухомість на Кіпрі в Лімасолі для отримання стабільного доходу | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.