Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Теплоізольовані труби випускаються в поліетиленовій оболонці для підземної безканальної прокладки теплових мереж, і з оболонкою з оцинкованої сталі для надземної прокладки (Труби ППУ ГОСТ 30732-2006)

Одним з найбільш відповідальних етапів монтажу труб в ППУ-ПЕ є ізоляція стикових з'єднань, що забезпечує надійну герметизацію елементів теплотраси. На сьогоднішній день одним з ефективних і надійних способів закладення стикових з'єднань теплотрас в ППУ-ПЕ ізоляцією визнано стикове з'єднання з використанням поліетиленової термонасадкові муфти. Термоусаджувана муфта являє собою обрізок ПЕ оболонки (відповідного діаметру), довжиною від 500 до 700 мм. зі знятою фаскою і збільшеним в заводських умовах, за спеціальною технологією діаметром.

Стик попередньоізольовані пінополіуретанових труб являє собою конструкцію, що складається з нероз'ємною поліетиленової муфти збільшеного діаметру, усадженої при тепловій обробці до діаметра ПЕ-оболонки. Муфта приварюється до оболонки за допомогою адгезивної лени, таким чином здійснюється герметизація стику. Для створення монолітної конструкції стику в порожнину між муфтою і сталевою трубою заливаються ретельно перемішані і дозовані компоненти ППУ.

У комплект закладення стику входить: Муфта термоусаджувана, комплект компонентів ППУ, адгезивний клей, власники провідників СОДК, пробки для заварювання муфти, пробки для стравлювання повітря, гільзи з'єднувальні для провідників СОДК.

Труба сталева в ППУ ізоляції є найефективнішим економічним рішенням для будівництва теплотрас і трубопроводів, і вартість труби ППУ досить швидко окупається при експлуатації трубопроводу. ППУ ізоляція труб наноситься тільки в заводських умовах із дотриманням усіх технологій. Наш завод трубної ізоляції дозволяє здійснювати виробництво труб в ППУ ізоляції з високою якістю і стислі терміни. Завод з ізоляції труб гарантує виробництво попередньоізольовані труб відповідно до ГОСТ 30732-2006.

Виробництво ППУ труб буває у виконанні для теплого і помірного клімату (1 ППУ ПЕ, 1 ППУ ОЦ), і у виконанні для холодного клімату (2 ППУ ПЕ, 2 ППУ ОЦ) і розрізняються товщиною шару пенополіурента теплоізольованої труби. Вартість труб в ППУ ізоляції так само залежить від товщини ізоляції ППУ (Труба ППУ Прайс (Ціна)). Продаж труб ППУ в Єкатеринбурзі включає в себе продаж самих ТГІ труб, фасонних виробів і термоусадочних муфт для закладення стиків, що входять до складу комплекту закладення стику. Термоусаджувальні муфти для ізоляції стиків ППУ труб створюють монолітну конструкцію стиків труб теплоізольованих ППУ. трубы ппу производство бувають в оцинкованої оболонці і в оболонці (труба в ППУ ОЦ ізоляції) з поліетилену (Труба в ППУ ПЕ ізоляції). Купити ППУ трубу і Муфти ППУ ПЕ ви можете зробивши заявку у відділ продажів нашої компанії. ак само можете придбати шкаралупу ППУ для ізоляції труб вже побудованого трубопроводу. Труби в ППУ ізоляції (ізоляція трубопроводів) ціна (прайс) є орієнтовною і неостаточним, так само можлива ізоляція труб опалення наданих замовником.

Відповідно до ГОСТ 30732-2006 труба в ППУ ізоляції оснащується системою ОДК. Труба в ППУ з ОДК дуже практична для використання. ОДК тепломережі дозволяє визначити несправність трубопроводу. Особливо важливо використовувати ОДК при ізоляції трубопроводів ППУ для підземної прокладки. Багато виробників труб ППУ нехтують цим вимогам, що є неприпустимим.

Cпорiднене
Труба в ППУ ізоляції | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.