Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Якісне фото в рекламі будь-якого товару - запорука хороших продажів. Тим більше це стосується і нерухомості, адже для будь-якого продавця головне - не просто продати свій будинок, а продати його дорого ...

Саме тому фотографування фасадів та інтер'єрів будинків не заради мистецтва, а для продажу зросла в США в цілу індустрію, яка обзавелася своєю професійною асоціацією фотографів об'єктів нерухомості (PFRE). Асоціація щорічно присуджує премії, володіння якими вважається в середовищі професійних фотографів будинків почесним і престижним. Так, в 2011 році першу премію Top Real Estate Photographer отримав фотограф Дейв Резедес з Гаваїв, повідомляє Zillow.

Фотографії, які створює Резедес, "підкреслюють унікальність будинків і навколишньої природи", йдеться в анотації до премії.

Як говорить Дейв Резедес в інтерв'ю американському порталу AOL Real Estate, в індустрію нерухомості він потрапив випадково і перший час сприймав свою роботу як хобі. Професійним фотографуванням будинків на продаж Резедес займається всього чотири роки. "Я люблю, коли мені дзвонять клієнти і кажуть, що завдяки моїй роботі вони вигідно продали свою нерухомість», - каже фотограф. На питання "Як фотографувати вдома?" Дейв Резедес відповідає: "До будь-якого знімку необхідно підходити творчо".

Як фотографувати будинку: що можна і чого не можна

Якщо ви займаєтеся продажем нерухомості (своєї або клієнтів), рекомендації Дейва Резедеса дозволять вам зробити фотографії, за допомогою яких ви укладете гарну угоду.

- Іноді деталі краще передадуть атмосферу дому, ніж його ширококутне зображення.

- Не забувайте про перспективу композиції. Щоб зображення кімнати не виглядало "плоским", можливо, доведеться переставити будь-яку меблі.

- Зйомка об'єкта зверху чи знизу може призвести до неправильної перспективі.

- Стежите за дрібницями. Масну пляму на подушці може залишитися непоміченим вами, але потенційний покупець обов'язково зверне на нього увагу.

- Уникайте потрапляння в кадр проводки (шнурів живлення, труб і т. д.).

- З розумом використовуйте особисті речі в кадрі. З одного боку, малюнок щасливої ​​родини в красивій рамці додасть затишку в будинку, але з іншого - може "захарастили" простір. Фотографії інтер'єрів повинні бути акуратними, але не стерильними.

- Не фотографуйте заміський будинок опівдні. "Піймайте" світло або на світанку, або на заході сонця.

- Перед тим як зробити знімок, перевірте, щоб ні ви, ні ваше обладнання не відбивалося в дзеркалах або вікнах.

По адресу bp39.ru размещено объявление куплю дом в калининградской области. Там вы можете найти много подобных объявлений и выбрать себе дом.

Cпорiднене
Як фотографувати будинки, щоб продавати їх дорого | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.