Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Купівля кімнати в гуртожитку багато в чому схожа з покупкою окремої ізольованої квартири, але тут є свої тонкощі, які необхідно врахувати.

Реалізувати кімнати в гуртожитках стало можливо з 2007 року, коли був введений в дію нормативно-правовий документ, що дозволяє приватизацію даних об'єктів. Самі по собі гуртожитки з'явилися для забезпечення тимчасовим житлом працівників підприємств, і студентів навчальних закладів. Невеликі кімнатки призначалися для проживання по кілька людей. Тим часом молоді сім'ї для вирішення квартирного питання після 2007 року нарівні з такою виглядом нерухомості, як гостинки, стали купувати житлові приміщення та в гуртожитках, які раніше були передані в муніципальну власність.

Після того, як вдома були передані на баланс адміністрацій, вони пройшли процедуру технічної інвентаризації. Тільки після цього житлові приміщення в гуртожиток перейшли в статус квартир, які отримали власні технічні паспорти, як на будинок, так і для кожного приміщення. Після цього мешканці гуртожитків вже приватизували приміщення, в яких раніше проживали.

Придбати можна житлове приміщення в гуртожитку тільки лише у випадку, якщо воно приватизоване, в іншому випадку це буде «кіт в мішку», так як здійснювати продаж може лише особа, яка має на це право. Перш ніж починати оформляти угоду купівлі-продажу житлового приміщення в гуртожиток необхідно переконатися, що продавець є власником, а жиле приміщення приватизовано і має весь необхідний пакет документів.

Між тим в даний час кімнати в гуртожитках на ринку вторинного житла є одним з найбільш недорогих варіантів квартирного питання.

Cпорiднене
Купівля кімнати в гуртожитку | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.