Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Поради орендарям: Як пройти "кастинг" у господаря квартири?

Ріелтори подали кілька ідей для не самих ідеальних кандидатів

Якщо ви хочете, щоб господар сподобалася квартири здав її в оренду саме вам, не розповідайте про себе всієї правди. Краще скажіть, що ви держслужбовець, до Москви приїхали з Іванівської області, а ваші кішки з притулку, пише сайт недвижимость Краснодара. І це обов'язково спрацює, впевнені ріелтори.

Сьогоднішній орендний ринок Москви - ринок орендодавця. А, значить, для того, щоб орендувати житло, ще не достатньо мати в гаманці місячну плату, заставу і гонорар для ріелтора. Необхідно пройти своєрідний "кастинг" у господаря квартири і довести, що ви - благонадійний орендарів з усіх п'яти, що стоять у нього під дверима.

"Я приїхала до Москви і на перших порах влаштувалася працювати продавцем у магазин художніх товарів - зі своїм-то вищою мистецькою освітою, - розповідає Олена. - Зрозуміло, незабаром з'явилася необхідність зняти житло. Але з реалізацією цієї ідеї спочатку виходило не дуже. Я по своїй наївності при знайомстві з господарями житла чесно говорила, що працюю продавцем, і всі вподобані варіанти проходили повз мене. Моя кандидатура всіх бентежила: самотня дівчина, 26 років і з не, м'яко кажучи, престижною професією. Незабаром у Москву приїхала мама, і пошуки квартири ми відновили разом. Тільки я, навчена досвідом, стала говорити, що я - художниця, а моя пенсійного віку мама - викладач в музичному училищі (що, до речі, правда). І ми перетворилися в ідеальних кандидатів на оренду - господарі після переглядів передзвонювали нам і буквально вмовляли оселитися у них, та ще пропонували вигідніші умови, ніж озвучували спочатку ".

Що ж являє собою ідеальний кандидат? За словами Лариси Бабкіної, генерального директора агентства "Сімейні інвестиції", кращі орендарі - це молода сім'я слов'ян без дітей і домашніх тварин, з московською (або підмосковній) пропискою, без шкідливих звичок (не п'ють і не курять). "А ще - літають по повітрю. Ясна річ - це утопія!", - Говорить вона. Щоб хоч якось наблизитися до ідеалу, Лариса Бабкіна радить говорити: "у нас поки немає московської прописки, але тато, мама і ми, в тому числі, родом з Іванівської-Володимирській-Новгородської ... областей"; "ми-молода сім'я, працюємо в "Газпромі", "Ощадбанку", ВТБ, "Кока-колі", "Вімм-Білль-Данні", м'ясокомбінаті "Останкіно" і т.д. ". Ким ви працюєте насправді, все одно перевіряти ніхто не буде.

"В якості спеціальності краще вказати - економіст, бухгалтер, менеджер, - продовжує експерт. - У жодному разі не варто говорити" Я працюю на Луб'янці (були негативні результати в моїй практиці), або говорити "я - ріелтор, я поширюю біодобавки" і т.п. Краще скажіть: "Я - державний службовець!".

Що робити, якщо у вас є домашні тварини, які "збираються" жити з вами на знімній квартирі? Агент компанії "Персональний агент з нерухомості" Олексій Толоконин-Саркіссов в такому випадку радить говорити, що ваші кішки взяті з притулку. Це має не залишити незговірливого господаря байдужим, він пом'якшиться - перевірено на особистому досвіді ріелтора. Втім, іноді про наявність домашніх тварин взагалі краще промовчати. За словами фахівця, є випадки, коли орендарі роками живуть в орендованій квартирі з кішкою, але вміло це приховують, і господар ні про що не здогадується. "Взагалі, чим квартира дешевше, тим суворіше вимоги до квартирантам, чим дорожче - тим на більшу господар готовий закрити очі. Якщо людина готова платити за оренду 100 тис. рублів на місяць, то, мабуть, домашні тварини у нього чисті й доглянуті, а в разі непередбачених обставин, він відшкодує збиток ", - відзначає Олексій Толоконин-Саркіссов.

А ось ще одна порада, від Римми Баляснікова, директора відділу інформації компанії ЕГСН: "Психологи кажуть, що дуже часто нам подобаються люди, схожі на нас. Може бути не зовні, але звичками, захопленнями або якимись якостями. До таких людей довірче відношення виникає підсвідомо. Тому, по можливості, спробуйте знайти щось спільне між собою і орендодавцем. У квартирі є піаніно? Згадайте, як багато років тому ви намагалися розучити "Колискову" Брамса. Бачите безліч кімнатних квітів? Якщо їх виростила господиня, а не залишили попередні орендарі, поцікавтесь, що вона робить щоб у фікуса Бенджаміна не обпадали листочки, або як їй вдалося виростити таку величезну грошове дерево ".

Особистий інтерес


Якщо актор з вас нікудишній, то є ще способи, за допомогою яких ви можете підкорити господаря вподобаної квартири.

Наприклад, запропонуйте йому передоплату за кілька місяців. "Практика ріелторів ЕГСН показує, що перед пропозицією отримати передоплату за 4 і більше місяців оренди не може встояти практично ніхто з орендодавців, - розповідає Римма Баляснікова. - Яскравий приклад - клієнтка компанії, здавала квартиру недалеко від станції метро Червоні Ворота, і яка точно знала , кого вона хоче бачити в якості орендарів: сімейну пару не молодше 32 років, але і не старше 40, тільки з однією дитиною, і при цьому, виключно з дівчинкою. Про інших вона навіть і чути не хотіла. Правда, лише до того моменту , поки ріелтор не запропонував їй трьох молодих людей, готових внести передоплату відразу за 5 місяців. І її зовсім не збентежило, що ці молоді люди працювали стриптизерами в нічному клубі, розташованому неподалік ".

Якщо ви не маєте такими сумами, спробуйте запропонувати господареві свої професійні послуги. "Молода жінка з маленькою дитиною і величезним котом завжди з легкістю знімала житло, ледь згадавши, що вона працює у відомому салоні краси, і, натякнувши, що періодично може безкоштовно робити стрижки, фарбування волосся і багато чого іншого", - говорить фахівець ЕГСН.

Cпорiднене
Porady orendaram: jak proity kasting u gospodarya kvartyry | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.