Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Після виходу на пенсію працюють подружжя втрачають в залежності від трудового стажу від третини до половини сімейного доходу.

Крім того, дослідження показують, що витрати пенсіонерів вище, ніж у людей передпенсійного віку. Частково така ситуація складається через тривалого перебування вдома, а також через зростаючих витрат на відпочинок і розваги.

Багато хто з нас знайомі з тим фактом, що накопичена нами пенсія разом з допомогою по старості від Служби національного страхування, "біту леумі", далекі від тієї зарплати, яку ми отримували під час роботи. Тому є багато різних причин: від плати за утримання особового автомобіля і відрядних, які раніше були і яких тепер немає, до вкладів у пенсійний фонд, оскільки пенсія досягла негативну дохідність. Все це важливо знати, поки не стало занадто пізно.

Для того щоб вам не довелося після виходу на пенсію звикати до значно знизилися рівні життя, рекомендується вже зараз подумати про додаткові джерела доходу в старості. Одне з рекомендованих напрямків - придбання квартири з метою інвестиції, що дасть вам після виходу на пенсію звільнені від податку кілька тисяч шекелів і скоротить розрив між колишнім і нинішнім доходом. Покупка квартири для інвестиції може полегшити життя після виходу на пенсію і дозволить допомагати дітям на початку їхнього дорослого життя.

Чому саме квартира? Фінансові інститути в більшості випадків виявилися беззахисними перед світовою економічною кризою. Проте нерухомості будується все більше, і, за оцінками, її вартість знижується незначно навіть в періоди світових економічних криз. Зрештою, навіть у часи кризи людям потрібен дах над головою.

Ще одна перевага інвестування коштів у нерухомість полягає в тому, що при необхідності її можна продати. Вкладення коштів у той чи інший фонд мають обмежену дохідність, і такого роду інвестиції не можуть бути реалізовані в будь-який час. З іншого боку, житлові інвестори в будь-який час можуть продати квартири і використовувати гроші для інших цілей. Ті, хто здійснює вигідну покупку, отримують хороший прибуток і можливість придбати додаткову квартиру, яка дасть ще більшу прибутковість.

Якщо вам цього недостатньо, відзначимо, що інвестиції в нерухомість несуть в собі елемент кредитного важеля, якого немає в пенсійному фонді. Беручи іпотечну позику або кредит у банку, ви купуєте квартиру, вартість якої в кілька разів перевищує ваші фінансові можливості. Кошти, які залишаться у вас від майбутньої орендної плати за квартиру, стануть істотним щомісячним доходом.

Як це зробити?

Якщо ви - людина середніх років, вам ще далеко до пенсії і у вас немає початкової суми, необхідної для покупки квартири, вам рекомендується відкрити ощадну програму, на яку ви будете виділяти певний відсоток свого доходу. Коли суми, яку ви накопичуєте, буде досить для початкового внеску, візьміть в банку іпотечну позику і вкладіть кошти в купівлю невеликої квартири.

У більшості випадків виплати за позикою покриваються справляється за квартиру орендною платою. До моменту виходу на пенсію орендна плата вже перестане переходити банку, і ви зможете скористатися додатковим доходом, який, на відміну від пенсії, не розмиває інфляція.

Якщо ви близькі до пенсійного віку, пам'ятайте, що вихід на пенсію супроводжується одноразової виплатою, що допомагає звикнути до нового життя. Багато хто використовує ці грошові подарунки, щоб поліпшити умови життя - проводять капітальний ремонт або перебираються в квартиру, більше відповідає їх потребам. І дарма, оскільки ці гроші багатьом дають можливість придбати квартиру без іпотечної позики - беручи в банку всього лише невеликий кредит. Це придбання розкриє перед вами більш приємні економічні перспективи на найближчі роки.

Cпорiднене
Інвестиції в нерухомість як спосіб забезпечити свою старість | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 2
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.