Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Експерти впевнені, що в 2012 році нерухомість в Греції продовжить дешевшати. За найскромнішими підрахунками, падіння цін складе від 5% до 10%.

При цьому фахівці стверджують, що нерухомість старого фонду подешевшає сильніше новобудов, оскільки обсяг пропозиції на вторинному ринку Греції традиційно великий і набагато перевищує попит, відзначає видання Ekathimerini. Варто додати, що з моменту початку кризи, ціни на житло в грецьких новобудовах (не старше п'яти років) впали тільки на 10,4%, тоді як житло старого фонду вже подешевшало на 15,8%.

У доповіді Eurobank EFG підкреслюється, що ціни на нерухомість в Греції зараз на 14% нижче пікових показників першого кварталу 2008 року і фактично досягла рівня 2005 року. За даними аналізу консалтингової компанії Knight Frank, падіння цін на ринку нерухомості Греції за останні три роки відповідає динаміці їх зміни в Ірландії в минулому році. Дана ситуація не додає оптимізму прогнозами про майбутнє грецького ринку нерухомості, пише Prian.ru.

Незважаючи на гадану дешевизну житла, греки не розкуповують старі будинки і квартири, і обсяги продажів житла в Греції знову знижуються. Банківські кредити стають все менш доступними для населення. Замість затвердження нових програм з видачі кредитів, банки концентруються на зборі боргів з позичальників. Однак, на думку експертів грецького ринку, падіння попиту з боку місцевих покупців обумовлене швидше небажанням купувати житло, ніж фінансовими складнощами.

Однак імовірність підшукати добротний старий будинок на грецькому узбережжі при цьому збільшується. Нагадаємо, що в серпні 2011 року були внесені поправки в процедуру придбання нерухомості іноземцями в прикордонних регіонах. Це повинно привернути покупців з-за кордону, серед яких є чимало й наших співвітчизників

По адресу svetel.ua вы можете узнать больше подробной информации про светодиодное освещение. Также вы сможете узнать как и где такое освещение можно заказать.

Cпорiднене
Житло в Греції продовжить дешевшати | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.