Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Незважаючи на те, що народжуваність в Москві підвищилася, все ж самими затребуваними квартирами донині залишаються однокімнатні та двокімнатні квартири. Хоча, за словами аналітиків компанії Blackwood, ліквідність однокімнатних квартир все-таки вище, ніж у двокімнатних.

Як показує практика, первинний вибір все-таки визначається саме різницею в ціні. Однокімнатну квартиру набувають ті, хто не може дозволити собі покупку двокімнатної квартири.

Не секрет, що однокімнатні квартири в основному купують молоді сім'ї без дітей як першого власного житла. Для сімей з дітьми, звичайно, більш зручна двокімнатна квартира, ніж однокімнатна.

Що стосується обміну квартири, це може відбуватися нескінченно залежно від ситуації в родині. Адже з роками і дітям і батькам хочеться мати свій особистий простір, та й до того ж дитині потрібне повноцінне місце для навчання. Також до покупки двокімнатної квартири батьків можуть спонукати різностатеві діти в сім'ї або велика різниця у віці між дітьми або ж літні люди. Адже у всіх різний режим, спосіб життя і т.д.

Крім перерахованих вище, Сергій Грудолов, провідний аналітик Фінансово-будівельної корпорації «Лідер» відзначає індивідуальні потреби покупця з категорії «ну не потрібні мені хороми, я купую тільки те, що мені дійсно потрібно».

Чим вигідний обмін?

«Основна вигода при обміні однокімнатної квартири на двокімнатну - поліпшення житлових умов, - каже Ольга Гусєва, директор з маркетингу ГК« Домобудівник ». - У практиці нашої компанії присутні угоди, коли власники однокімнатних квартир звертаються до нас при зміні житла. В основному це угоди з квартирами, куплені в наших же проектах. У загальному портфелі продажів ГК «Домобудівник» частка «обміну» однокімнатних квартир в наших проектах на квартири з великим метражем становить близько 10% ».

Проте варто звернути увагу на те, що можна отримати хорошу вигоду, якщо обміняти однокімнатну квартиру в бізнес-класі на двокімнатну, а можливо навіть на трикімнатну в економ класі. «Однокімнатні квартири з хорошим ремонтом авторським в житлових комплексах бізнес-класу або елітних в центрі Москви коштують від 20 до 40 млн рублів, - говорить Роман Семчишин, комерційний директор TEKTA GROUP. - Двокімнатна квартира в панельному будинку на околиці обійдеться в 8-10 млн рублів. Двокімнатна квартира в найближчому Підмосков'ї коштує в середньому 5-7 млн ​​рублів ». Звичайно, при такому розкладі різниця в ціні при обміні очевидна.

Оформлення документів пройде швидше за альтернативну операцію - коли вже сформована послідовна ланцюжок продавців і покупців. При альтернативну операцію більша частина часу йде на пошук відповідного варіанту, збір та перевірку пакету документів по кожній квартирі. При виході на угоду підписання декількох договорів купівлі-продажу укладається в один день.

Однак, у випадку якщо квартира підлягає обміну високоліквідна, а запити навпроти не відрізняються унікальністю, можливі й інші варіанти розвитку сценарію.

Вся справа в ціні і бюджет

На сьогоднішній день середній бюджет покупки однокімнатної квартири в економ класі складає 5,9 млн рублів, середній бюджет покупки двокімнатної квартири - 8,15 млн рублів.

«Якщо немає обмежень по бюджету, то двокімнатні квартири купують і самотні люди - без сім'ї та дітей, - зазначає Роман Семчишин. - У цьому випадку реалізується класична планування житлового простору - загальна зона і спальня ».

Зауважимо, що в економічно розвинених країнах це в нормі речей - розраховувати кількість кімнат у квартирі за кількістю членів сім'ї плюс одна загальна кімната. Таким чином, для комфортного проживання однієї людини в квартирі має бути як мінімум дві кімнати. Але при таких цінах на нерухомість в Москві ясна річ, що рідко хто, маючи двох дітей, може дозволити собі обміняти однокімнатну квартиру відразу на трикімнатну. Як правило, розширення житлоплощі відбувається у міру фінансової можливості.

Як приклад вибору однокімнатних квартир не тільки в силу фінансових обмежень можна навести інвестиційні покупки з метою подальшого перепродажу або здачі в оренду.

Схема з обміном квартири вигідніше схеми з первісної продажем лише одним - можливістю поєднати продаж з покупкою. Адже чим швидше вирішите квартирне питання, тим краще буде для вас, так як ціни на житло з кожним днем ​​підвищуються, а гроші легко витрачаються, що ще гірше - в умовах інфляції гроші втрачають свою цінність, тобто завтра вже є ймовірність того, що на цю суму вже неможливо буде придбати квартиру за ту ціну, що сьогодні. І пам'ятайте, що не дарма нерухомість вважається хорошим вкладенням капіталу.

Cпорiднене
Однокімнатна квартира або двокімнатна? | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.