Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Нарешті ви вирішили оновити свій домашній інтер'єр і прийшла черга вибрати м'які меблі. У першу чергу, перед походом до магазину потрібно розрахувати просторові можливості кімнати, де стоятиме новий диван.

Дивани бувають різних видів: дивани для кухні, дивани для вітальні, дивани в передпокій, дивани для спальні, дивани для офісу, дивани для дитячої, пише сайт Диван Киев . Всі вони мають свої особливості, тому потрібно, точно визначитися, який диван краще підходить для вас. Диван повинен естетично вписується в загальний стиль вашої кімнати. Для класичного інтер'єру, зі стінкою, сервантом або книжковою шафою, добре буде виглядати диван та крісла округлих (пишних) форм з декоративними накладками, у той же час для сучасного інтер'єру буде доречний диван легкого, витонченого дизайну (нічого зайвого). Також потрібно вибрати розташування спальних місць паралельно або перпендикулярно до стіни. Напевно ви вже знаєте, що дивани бувають декількох видів і мають різні механізми трансформації.

Наприклад, на диванах з механізмом "єврокнижка" або "клік-кляк" доведеться спати уздовж стіни, а на моделях типу "акордеона" - перпендикулярно їй. Якщо ви хочете практичну, просту в обігу м'які меблі, варто зупинитися на "клік-кляк".

Для наповнення (оббивки) диванів, як правило, використовується меблевий пінополіуретан, синтепон, пружинні блоки, повсть тощо Наповнювачі грають дуже велику роль для вашого здоров'я, тому при покупці дивана в першу чергу
потрібно звертати на увагу на внутрішньо зміст.
При обшивці диванів більшість виробників працюють "на замовлення", тут можна вибрати забарвлення і матеріал на будь-який смак, але необхідно враховувати деякі критерії - міцність, гігієнічність, ціну, країну - виробника.
Найдешевший обшивочний матеріал - це гобелени, жаккарди, флоки, Шенілли, одні з найдорожчих - натуральна й штучна шкіра, в більшості випадках зарубіжного виробництва, але і серед вітчизняних зразків присутні непогані варіанти.
Трохи підготувавшись, вивчивши вищеперелічені особливості, Ви купите прекрасний диван.

Виникає питання: що купувати - наше або імпортне? Якщо мова йде про дивані з механічною трансформацією, який буде розкладатися кожен день, краще підтримати вітчизняного виробника.
І справа навіть не в патріотизмі. Суть полягає в тому, що за кордоном на диванах в основному сидять, а для сну використовуються - ліжка з ортопедичною основою. Диван розкладають в рідкісних випадках, для прийому гостей, коли брак спальних місць. Відповідно, механізми складання / розбирання у цих диванів не мають особливого запасу міцності. Наш виробник враховує це. Купивши диван у вітчизняного виробника, він надійно прослужить вам не один десяток років.

Cпорiднене
Як вибрати диван? | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.