Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Несприятлива ситуація на ринку нерухомості Дубая змушує деяких ріелторів брати комісійні не тільки з покупців, але і з продавців. Про це повідомляє портал Arabian Business.

Традиційно комісія агентів з нерухомості складає в еміраті два відсотки від загальної суми угоди і платить її покупець. Як відзначає видання, справляння ріелторами двопроцентного збору ще і з продавця є законним лише в тому випадку, якщо про це проінформовані обидві сторони угоди.

Вартість нерухомості в Дубаї почала зростати після того, як в 2002 році влада дозволили купувати нерухомість іноземцям. Основне зростання довелося на період з 2007 по середину 2008 року, коли ціни підвищилися майже на 80 відсотків. За рахунок цього, а також через збільшення числа угод, різко зросли і доходи ріелторів.

Проте вже в кінці 2008 року ціни почали поступово знижуватися, а реалізація низки проектів була припинена. У період з січня по вересень 2011 обсяги продажів житла в Дубаї впали на 70 відсотків щодо пікових показників 2008 року. Крім того, за десять місяців поточного року було укладено на 70 відсотків менше операцій, ніж у січні-жовтні 2008 року.

Раніше аналітики компанії Global Investment House прогнозували, що ціни на житло в Дубаї будуть знижуватися як мінімум до кінця 2012 року. Експерти відзначали, що до подальшого падіння призведе великий обсяг пропозиції на фоні низького попиту.

На сайте advuslugi.od.ua доступна регистрация предприятий одесса абсолютно бесплатно. Обращайтесь по указанному адресу, чтобы без проблем зарегистрировать ваше предприятие.

Cпорiднене
Арабські ріелтори почали запитувати подвійну комісію | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.