Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Особливим попитом на ринку користуються не тільки заміські будинки «у води», але також і житлові об'єкти, побудовані у великої чи малої води.

Незважаючи на безліч різних чуток, які стосуються будівництва житлових будинків біля річки чи озера на території міст, подібні об'єкти як і раніше користуються підвищеним попитом у покупців.

Фахівці компанії Penny Lane Realty склали рейтинг московських районів, де є своя власна «велика вода», яка прямо впливає на вартість квадратного метра. На думку експертів, наявність набережній недалеко від житлового будинку підвищує в деяких районах вартість квадратного метра до 30 тисяч доларів, роблячи житлове приміщення практично золотим.

При цьому рейтинг складався виходячи з кількох критеріїв. Так в районі враховувалося не тільки наявність набережній, але також і найбільша вартість житлового квадратного метра на ринку купівлі-продажу, наявність новобудови бізнес-класу і класу «еліт». Крім того розглядали експерти також і купівельний попит на житло в даному районі.

Перше місце в рейтингу зайняв район Хамовников, де на сьогоднішній день найвища вартість квадратного метра, яка доходила до 30 тисяч доларів. Загальна площа району Хамовники становить 1038 гектар, на яких і було побудовано найбільше число елітного новобуду. Крім цього саме в Хамовниках проходить Москва-ріка і є кілька ділянок з чудовими краєвидами. Середня вартість квадратного метра в цьому районі становить 12, тисячі доларів. При цьому вартість житла щорічно зростає в цьому районі від 5,2 до 9%.

Друге місце в рейтингу міського житла «у води» займає район Покровське-Стрешнєва, де вартість квадратного метра доходить до 15 тисяч доларів. Середня ж вартість квадратного метра в цьому районі, де розташувалося Хімкінської водосховище, складає близько 5,5 тисяч доларів, а ставки зростають щорічно в середньому до 7%.

На третьому місці рейтингу розташувався район Раменкі, де найбільша вартість квадратного метра досягає 13 300 доларів. Примітний цей район ще тим, що тут відразу 3 «великих води»: Мосфільмовской ставки, Москва-ріка і річка Раменка. Тим часом середня вартість квадратного метра в районі становить лише 5,9 тисяч доларів.

На сайте pulsometr.ru вы можете заказать себе пульсометр по скидке. Обращайтесь по указанному адресу чтобы ознакомиться с ценами, а также оформить ваш заказ.

Cпорiднене
Будинки «у води» користуються попитом і в місті | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.