Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Всі знають, що квартиру в Москві найпростіше зняти сім'ї з двох осіб без дітей, домашніх тварин і шкідливих звичок. Але що робити тим, хто не вписується в портрет ідеального орендаря?

Кого не люблять вітчизняні орендодавці? Думаю, ні для кого не секрет, що низькою популярністю користуються у нас вихідці з кавказького регіону, і всі інші, чия національність на око визначається як "не слов'янська". Причин для такої нелюбові достатньо: від побутової ксенофобії та страхом перед візитом дільничного, залученого екзотичною зовнішністю нових мешканців, до серйозних побоювань за збереження майна. Адже бували випадки, коли жителі певного регіону Кавказу і справді досить вільно розпоряджалися чужою власністю, відмовлялися платити і з'їжджати не збиралися. І хоч такі небезпечні ситуації - велика рідкість, власники житла завжди насторожі.

Не люблять у нас і домашніх тварин, особливо таких, яких не можна тримати в клітці або акваріумі. Ну, тут теж все зрозуміло: друзі людини здатні сильно підвищити природну амортизацію житла. Ті ж претензії зазвичай пред'являють групі людей, які збираються в складчину знімати житло. Три-чотири людини на квартиру, нехай навіть і трикімнатну - для власника житла це вже натовп. До того ж, їх лякає потенційний шум і невдоволення сусідів, знову ж таки - потенційне.

Далі йдуть варіанти залежно від уподобань кожного окремого орендаря. Хтось не хоче здавати житло занадто молодим - не вірить в їх фінансову спроможність. Комусь не до душі сім'ї з маленькими дітьми - шумлять і псують меблі не гірше тварин. Хтось не довіряє не розписаним парам, хоча таке зараз зустрічається рідше, ніж раніше, а хтось побоюється студентів, мабуть, згадуючи власну молодість.
Як бачите, варіантів більш, ніж достатньо. І що ж робити, якщо ви опинилися одним з них?

Шлях перший: переконати

Стереотипи сильні, але розумна людина завжди знайде спосіб з ними впоратися. Ніхто не змушує вас переконувати господарів квартири в тому, що осіб неслов'янської національності не потрібно побоюватися, та й навіщо це вам, якщо ви не дбає за їх світогляд? Досить переконати їх у тому, що особисто ви - людина порядна, що має власний дохід і серйозні плани залишатися в столиці. Інтелігентний вигляд, грамотна мова і ввічливе поводження покажуть вашим майбутнім орендодавцям, що вам можна довірити житло, але ще більш переконливими будуть документи - реєстрація у Москві, трудова книжка та інші підтвердження легальності вашого становища. І, зрозуміло, про що розповість ваш зовнішній вигляд, тому на зустріч з орендодавцем найкраще прийти в пристойному одязі, і чим краще вона виглядатиме, тим більше вони будуть вірити в вашу респектабельність.

Це ж правило стосується і молодих людей, які збираються знімати квартиру. Оцінювати ваші доходи її господар або за документами, або хоча б по одягу, і горезвісна респектабельність - найкращий спосіб переконати його у вашій надійності. Розкажіть йому про себе, поясніть свою ситуацію. Припустимо, у вас хороша освіта і стабільний дохід, і господар квартири повинен про це почути. Ми ні в якому разі не закликаємо вас обманювати і хитрувати (це ви можете зробити і без нашого ради), але чим більше позитивних і вселяють довіри моментів буде у вашому оповіданні про себе, тим краще.

Стануть в нагоді навики переконання і студентам. Якщо господар квартири боїться юних шалапутів, здатних рознести його житло і посварити його з сусідами, то хіба не краще буде постати перед ним в суворій (і не обов'язково дорогому) костюмі, в окулярах і з томиком Шопенгауера пахвою? І до речі, в цьому випадку вам все одно доведеться грати роль "ботаніка" і далі, оскільки за сумнівними орендарями та контроль суворіше, і перша гучна вечірка на знімній квартирі, швидше за все, призведе до того, що вас просто виставлять на вулицю.

Шлях другий: домовитися

Припустимо, ви як квартиронаймача не вселяє господарям квартир особливої ​​довіри. Тоді вам знадобляться додаткові аргументи - і гарантії - щоб цю довіру встановити. Або хоча б показати власнику житла, що ситуація перебуває повністю під його контролем. Він боїться довірити житло сім'ї з маленькими дітьми, а вам подобається саме ця квартира, або ще гірше того - це вже третя квартира за сьогодні, і скрізь вам відмовили? Не відступайте відразу. Домовляйтеся. Господар боїться шуму чи амортизації свого житла? Домовтеся про пробне місяці - якщо сусіди будуть скаржитися на шум, через місяць ви готові з'їхати. Запропонуйте якийсь час зустрічатися частіше - нехай приходить раз на тиждень і перевіряє збереження своєї квартири. Так, цей пробний місяць може нервувати, але зате потім заспокоїтеся ви обоє: він зрозуміє, що сім'я з дітьми не шкодить ні відносинам з сусідами, ні збереження меблів і стін.

У вас зібралася компанія однодумців? Довірте переговори самому серйозному і - знову ж - самому респектабельному з вас. Нехай розповість про те, що за люди збираються знімати житло разом, і, знову ж таки, запропонує перевіряти квартиру частіше в перший час, або ж потримати її "на контролі" у когось із сусідів. Як тільки господар квартири переконається в тому, що ви не влаштовуєте бешкетів і не водите "косяки" дівчат або хлопців, швидше за все, переживати з приводу незвичайних квартирантів він перестане. У деяких випадках можна запропонувати йому збільшити заставу на додаткову, "страховочную" суму. Це підводить нас до третього способу вирішення проблеми.

Шлях третій: заплатити

Припустимо, у вас в родині є домашні тварини - наприклад, собака, і встановити "довіру" до братів наших менших неможливо: господар заздалегідь підраховує суму збитку, що може нанести тварина дорогому його серцю житла. Або ж вас в квартирі відразу четверо, що теж не позначиться позитивно на її стані після того, як ви з'їдете. Ну що ж, робити нема чого - якщо господаря квартири не вдається переконати або домовитися з ним без витрат, доведеться заплатити.

Це може бути як вже описаний вище "страховий внесок", так і фіксована сума, на яку ви готові збільшити щомісячні платежі. І якщо ви не виявляєте собою приклад зовсім вже вкрай проблемного орендаря, п'ять тисяч поверх звичайної орендної плати можуть частково згладити занепокоєння господаря квартири. До того ж, це говорить позитивно про вас, як про наймача: значить, ви платоспроможні, раз готові платити більше.

Це тільки насильно милим не будеш, запевняють ріелтори. Полюбитися власникові квартири за гроші - більш ніж реально.

Cпорiднене
Незручні орендарі: як зняти квартиру в групі ризику | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.