Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

З березня цього року вартість цементу в Росії виросла в два рази і досягла позначки в 6000 рублів за тонну. Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на президента Асоціації будівельників Росії Миколи Кошмана.

За його словами, ціна цементу продовжує рости і в серпні може перевищити позначку в 10 тисяч рублів. Кошман назвав ситуацію на ринку вкрай важкої і відзначив, що подібне подорожчання цементу може привести до зростання попиту на закордонну продукцію.

Наприкінці червня газета "Ведомости" писала, що з початку цього року цемент в московському регіоні подорожчав приблизно на 20-30 відсотків. За словами учасників ринку, у цей час його ціна коливається від 3900 до 4400 рублів за тонну. Крім того, на ринок перебої з поставками зафіксовані будматеріалу. На думку виробників, це викликано проблемами з логістикою, зокрема, браком цементовозів.

За даними інвестиційної компанії "СМПро", в травні середня ціна цементу збільшилася на 4,3 відсотка до 2343 рублів за тонну (без урахування транспортування і ПДВ), а з початку року зростання склало 5,6 відсотка. Також подорожчали залізобетонні вироби і конструкції (+1,2 відсотка до 7506 рублів за кубічний метр) і цегла (+0,7 відсотка до 5020 рублів за тисячу штук). Вартість бетону в травні, навпаки, знизилася на 3,2 відсотка і склала 3061 рублів за кубічний метр. Також подешевшали нерудні будівельні матеріали (на 6,5 відсотка до 293 рублів за кубічний метр).

Cпорiднене
Цемент в Росії подорожчав у два рази | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.