Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

  Санкт-Петербурзі з початку року було введено в експлуатацію 172 000 квадратних метрів якісних торгових площ. Про це йдеться в огляді NAI Becar.

Зокрема, в місті були введені в дію приміщення в торгово-офісному центрі Olimpic Plaza на вулиці Стременній (девелопер - "Невські лазні"), в ТК "Платформа" на Заневським проспекті ("Платформа"), в торгово-розважальному комплексі "Літо "на Пулковської шосе (" Система-Галс Північно-Захід ") і багатофункціональному комплексі Prizma (" Адамант "), пише сайт каталог львів.

Сукупний обсяг ринку торгових площ в Петербурзі зараз складає 4,055 мільйона квадратних метрів, а забезпеченість торговими площами на тисячу жителів міста - 881 "квадрат". Експерти відзначають, що на друге півріччя девелоперами заплановано до введення 152,6 тисячі квадратних метрів торгових площ. Якщо всі проекти будуть реалізовані, забезпеченість торговими приміщеннями на 1000 петербуржців склав 914 квадратних метрів.

За даними аналітиків, діапазони вартості оренди в торгових центрах міста становлять: для основних торговельних коридорів 3000-8000 рублів на місяць за квадратний метр, для спальних районів - 600-2600 рублів за "квадрат" щомісяця. З початку року торгові приміщення в середньому подорожчали на 3 відсотки.

Раніше в дослідженні "Агентства розвитку і досліджень в нерухомості" (АРИН) повідомлялося, що в травні ставки оренди в якісних торгових центрах Петербурга повернулися на докризовий рівень. За підсумками поточного року аналітики очікують помірне зростання ставок в межах інфляції. За інформацією АРИН, середній рівень заповнюваності торгових центрів у місті становить близько 93 відсотків, а загальний обсяг вакантних площ 200 тисяч квадратних метрів.

Cпорiднене
У Петербурзі побудували 172 000 "квадратів" торгових площ | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.