Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

У будь-який момент власник може подати до суду позов про виселення наймача, і йому не треба буде представляти жодних обгрунтувань.

Житловий кодекс побудований таким чином, що власник сам може вирішувати, кому жити в цьому приміщенні, а кому ні. Норм, що прописують зобов'язання господаря попереджати про зміну оплати, немає. Домовлятися доведеться полюбовно. Але якщо господар, допустимо, піднімає орендну плату заднім числом, приходить в липні і каже: "З січня по липень заплати-но мені стільки-то", при цьому виражається нецензурно, знаходиться в стані алкогольного сп'яніння і погрожує фізичною розправою - то це кримінально карається. Якщо ж він просто говорить: "Панове, рівно через місяць ви повинні звідси виїхати. За цей місяць у вас сплачено. А в наступному квартира потрібна мені самому ", то навіть за наявності договору на весь наступний рік якийсь юридичної заходи впливу на господаря немає.


Cпорiднене
Оплата та виселення | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.