Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Зрозуміло, що якими б акуратними не були орендарі, все одно є ризик для господаря побачити після повернення пропалений килим у вітальні або зламані дерева на ділянці.

Та й тим, хто святкував, але не побачив - теж не ясно, як тепер «розійтися» з законним власником будинку. Для того щоб не затьмарювати свято з'ясуванням відносин, більшість договорів на короткострокову оренду супроводжуються обов'язковим страховим депозитом. Це сума, яку господар візьме з Вас додатково до орендної плати. У разі якщо взаємних претензій не виникне, вона повертається при виїзді орендаря, якщо ж котеджу було завдано збитків, депозитні гроші повернуть не повністю або не повернуть взагалі, якщо будинок зіпсований грунтовно. Зазвичай заставна сума становить від 50 до 100% орендної плати. В іншому угода оформляється так само, як і при довгостроковій оренді. Сторони підписують договір, в якому обумовлюються строки, вартість та ряд інших додаткових умов.


На сайті nemovlyatko.com.ua ви можете замовити дитячі товари за вигідною ціною. Звертайтесь за зазначеною адресою

Cпорiднене
Котедж на добу. Як оформити? | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.