Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Шведський роздрібний концерн IKEA планує побудувати вітряну електростанцію в провінції Даларна. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Станція буде складатися з дев'яти турбін. Партнером концерну виступить компанія O2 Vind AB. Будівництво планується завершити в 2012 році. Обсяг інвестицій у проект не розголошується. Однак, за словами представника IKEA, він обійдеться компанії в кілька сотень мільйонів крон (100 мільйонів крон приблизно дорівнює 15,6 мільйона доларів).

Передбачається, що повної потужності станції (70 гігават-годин на рік) буде достатньо для забезпечення енергією 17 магазинів. У перспективі компанія планує повністю перевести свої шведські магазини на поновлювані джерела енергії.

В даний час IKEA належить три вітряних електростанції у Франції та шість у Німеччині. За підрахунками компанії, 52 вітрогенератора виробляють близько 10 відсотків всієї споживаної об'єктами IKEA енергії.

IKEA є найбільшою в світі роздрібної мережі, що займається торгівлею меблями та предметами домашнього вжитку. Компанія володіє більш ніж 270 магазинами в 36 країнах. На російському ринку компанія з'явилася в 2000 році. На сьогоднішній день в нашій країні працює 12 таких комплексів: три в Підмосков'ї, два під Санкт-Петербургом і по одному в Казані, Єкатеринбурзі, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Омську і Адигеї.

Cпорiднене
IKEA побудує в Швеції вітряну електростанцію | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.