Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

У травні 2012 року в Києві відкриється готель, інвестиції в будівництво якого складуть 20 мільйонів доларів. Про це йдеться в повідомленні готельного оператора Azimut Hotels Company, яка буде керувати готелем.

Зведення чотиризіркового готелю на 235 номерів на перетині бульвару Тараса Шевченка і вулиці Олеся Гончара (правий берег Дніпра) почалося в 2009 році, повідомляє портал знайомства Львів. У будівлі загальною площею 15 тисяч квадратних метрів будуть розташовані три конференц-залу, фітнес-центр, ресторан, бар і панорамне кафе. Готель входить в перелік об'єктів розміщення туристів під час проведення чемпіонату Європи з футболу, який пройде в 2012 році на Україну і в Польщі.

Інвестором проекту є компанія "Арікс". Проект готелю розроблений архітектурним бюро "Жежерін". Договір управління готелем підписаний з Azimut Hotels Company строком на 20 років.

Експерти відзначають, що готельний ринок Києва в даний час є одним з найменш розвинених у Східній Європі. Зараз номерний фонд міста складає близько 7000 номерів в 80 готельних об'єктах. З них лише 40 відсотків - номери сучасного стандарту. За прогнозами аналітиків, в 2011-2012 роках сучасний номерний фонд у Києві зросте на 20 відсотків.

Згідно з вимогами УЄФА, до моменту проведення Євро-2012 в Києві має налічуватися не менше 2000 номерів в готелях класу п'ять зірок, близько 5000 номерів у чотиризіркових готелях та 400 - в готелях класу три зірки. Експерти відзначали, що через кризу багато проектів з будівництва готелів у містах, де проходитимуть матчі чемпіонату, були заморожені

Cпорiднене
У Києві побудують готель за 20 мільйонів доларів | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 7
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.