Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Ваші кілька соток - це не тільки будинок, у якому ви проводите лише частину часу. Тут в залежності від необхідності можуть бути і літня кухня, і господарські будівлі типу госпблока, погріб, душ, огорожа і, звичайно ж, сад-город. 
 

Плануючи садибу, слід враховувати рельєф місцевості, напрям вітру. Якщо, наприклад, належить розбити садибу на ділянці з ухилом 10-12 градусів і більше, то доцільно будинок розміщувати на самому високім місці, а, наприклад, грядки на городі розташовувати перпендикулярно до напрямку ухилів.

Є кілька загальних принципів організації простору на ділянці. Наприклад, будинок ставлять головним фасадом до вулиці або стежки, причому має сенс змістити його до боці ділянки. Перед ним непогано розбити палісаднік. Осторонь, приблизно в б метрах від дому, можна висадити дерева, за домом обзавестися городом.

При будівництві будівель на ділянці немає певних догм. Наприклад, який став популярним останнім часом хозблок мають ближче до дому і включають в нього літню кухню, комору, а також душ. 
 

Cпорiднене
На присадибній ділянці | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 3
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.