Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Одним з найпоширеніших видів шахрайства на ринку нерухомості є залучення орендодавцем третіх осіб, які після підписання договору заявляють свої "права" на житлоплощу. Ці люди переконують квартиронаймача в тому, що про наймання "їх власної" квартири нічого не чули, а того, хто її здав називають брехуном і бандитом...

Так, в одному з московських агентств нерухомості стався цікавий випадок. Молода сім'я орендувала однокімнатну квартиру терміном на один рік. При цьому орендодавець подав всі необхідні документи, які були ретельно перевірені співробітниками агентства.

Подружжя сплатили перший місяць оренди при укладенні договору, і останній місяць, в якості застави, через два дні. Після внесення застави, як і годиться, відбувся урочистий момент вручення ключів і прощання з орендодавцем. Залишившись одні в квартирі, молоді люди приступили до її огляду і стали планувати, у якому порядку будуть перевозити свої речі.

Не минуло й півгодини, як вони почули щелчок відкривається замку. Відкривши двері своїм ключем, в квартиру увійшла жінка похилого віку. Старенька зобразив испуг і подив.

Її питання: "Хто ви такі і що робите в моїй квартирі?" кинув орендарів в шок. Подружжя пояснили жінці, що проживання на цій площі було ними оплачено, що чоловік, який здав їм квартиру, подав всі необхідні документи і, нарешті, що вони підписали договір найму. Жінка, в свою чергу, розплакатися, розповіла про свою нещасну частці і про бандита, що прагнуть нажитися за рахунок беззахисною пенсіонерки. Після таких душераздірающіх оповідань клієнтам нічого не залишалося крім як покинути злополучную квартиру.

Намагаючись додзвонитися до орендодавця, молоді люди так нічого й не домоглися. Тоді розчаровані дружини звернулися в агентство нерухомості з питанням:

"Як таке могло статися і що тепер робити?"

Співробітник компанії, у свою чергу, сказав:

"Пред'являла чи жінка які-небудь документи?" і, отримавши негативну відповідь, пояснив їм, що крім слізливості оповідань у бабусі повинні бути ще й документи на квартиру, прописка і т.п. Таким чином, з'ясувалося, що жінка не має ніякого відношення до цієї квартирі, а розказана нею сумна історія не що інше, як спектакль.


Після недовгої замішання, клієнти вирішили знову повернутися в квартиру і отримати від бабусі пояснення, але її і варто просто, чого і слід було очікувати. Подружжя залишилися жити в сплаченої ними житлоплощі.

Пояснюється цей епізод дуже просто: орендодавець даної квартири вступив в змову з якоїсь жінкою (третьою особою), яка й намагалася виселити квартиронаймача. Особливо ефективно ця система працює в тих випадках, коли наймача слабохарактерни і не дуже кмітливі, щоб відразу зрозуміти, в чому справа.

Таким чином, квартиру можна здати не один раз і заробити не погані гроші. Довести факт шахрайства в таких ситуаціях не можливо, орендодавець обов'язково заявить, що про будь-яких третіх осіб нічого не знає, квартира вільна, ключі у наймачів, склад злочину відсутній.

Тому хочеться попередити орендарів: укладайте угоди тільки через агентства нерухомості. Ретельно перевіряйте документи орендодавця, а якщо до вас у квартиру заявлять подібні "треті особи" - обов'язково вимагайте у них документи, не вірте їм на слово, адже вони тільки цього і чекають.

Cпорiднене
Як деякі підступні орендодавці обманюють клієнтів | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.