Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Практично кожен, хто регулярно знімає житло, стикався з тим або іншим видом квартирних аферистів. А з огляду на те, що при наймі квартири ми віддаємо часом накопичення багатьох місяців, які обчислюються не однією тисячею доларів, втрачати їх буває особливо прикро.

Інформаційні послуги

Уперше я зіткнулася з квартирними аферистами в 2000 році, коли ми з моїм, тоді ще майбутнім чоловіком вирішили відокремитися, нарешті, від батьківських гнізд і заснувати своє власне. Нам, молодим студентам, видалася дуже привабливою ідея за 600 рублів отримати список телефонів, за якими потрібно самостійно додзвонюватися до господарів і домовлятися з ними про переглядах. Ми вирішили, що з нашим незакінченою юридичною освітою договір ми зможемо укласти не гірше за будь-небудь ріелторів, і рушили «на справу». В офісі на Чистих ставках ми, як і годиться, уклали договір з агентством, віддали 600 карбованців і отримали в своє розпорядження список з 30 телефонів. Через кілька днів ми зрозуміли, що потрапили в руки до класичних аферистами. За телефонами або ніхто не відповідав, або було беспробудно зайнято, або ніхто не здавав і не збирався здавати квартиру. Ми звернулися в агентство з претензіями, на що нам вказали на строчечку в договорі, де чорним по білому було написано, що агентство надає нам «інформаційні послуги» і за наслідки відповідальності не несе.

Ми довго обговорювали рівень власної професійної придатності, спіхівалі провину один на одного погано прочитані договір і в підсумку знайшли небанальний вихід зі становища. Я повернулася в агентство і досить по-жіночому влаштувала крик і шум, вимагаючи повернути нам гроші. Хвилин через 15, коли клієнти почали виходити по одному і розчинятися у вуличній суєті, мене під білі ручки проводили в кабінет директора і повернули мені наші студентські 600 рублів, висловивши щире побажання більше мене ніколи не бачити. Мабуть, агенти зметикували, що на такий антирекламу вони втратять більше, ніж придбали. На жаль, скандаліста серед клієнтів таких агентств, мабуть, було небагато, може бути саме тому деякі з них продовжують існувати до сих пір, збираючи свій незаконний урожай з довірливих гостей столиці.

Ключі напрокат

Інша історія трапилася з нами кілька років потому, коли ми поповнили сімейне гніздо маленьким человечка і вирішили, що настав час підшукати нам квартиру побольше. Ми довго вибирали підходящу «двійку» з ремонтом і вікнами в тихий дворик, із зручним під'їздом з пандусів для коляски та великим вантажним ліфтом ... Вибрали. І навіть віддали рієлтора комісію і заставу, які склали дві місячні плати, тобто 1200 доларів США, і збиралися на наступний день віддати хозяйке ще 600 ... Коли з'ясувалося, що квартира ця «господарці» не належить, та, кого нам показали як господині , - просто подруга рієлтора, і ключі, які нам дали, до дверей не підходять. В агентстві нам сказали, що наш ріелтор звільнилася, і вони нічим допомогти не можуть ... Так ми втратили 1200 доларів і набули безцінний досвід: якщо навіть вам віддали ключі від квартири, це ще не означає, що ви в цю квартиру зможете в'їхати.

Була до речі ще одна Дивная історія про ключі, правда, не у нас, а у наших друзів: вони приїхали в квартиру одночасно із ще трьома! власниками аналогічних ключів. Як з'ясувалося, за попередній день квартири була здана тричі. Чи варто говорити, що здавати не були господарями квартири, а яким шляхом вони заволоділи ключами, нікому не відомо? Та історія закінчилася ще сумніше: пильні сусіди викликали міліцію, зауваживши, що в квартирі поїхали у відпустку сусідів відбувається «что-то не то». Так що виправдовуватися перед міліцією довелося усім трьом потерпілим. Чи треба говорити, що потерпілим знайти ріелторів-шахраїв не вдалося?

Заощадила...

Ну і, нарешті, третій, і остання на сьогодні сумна історія. Когда-то я зняв квартиру безпосередньо у господарів і, пам'ятаю, сильно раділа тому, що не потрібні ні комісія, ні заставу. Суттєва вийшла економія. Господарі жили в Израиле и вроде как тоже раділи справно приходять до них на рахунок грошей. Однак в один прекрасний момент вони раптово вирішили відвідати батьківщину. Перед цим попросив мене заплатити ще за 2 місяці, так як їм терміново знадобилися гроші. Ну а приїхавши, господарі вирішили зайти, як вони висловилися, познайомитися. «Знайомство» почалося з вигуків: «Як ви посмів переставити диван? Куди ви дели родової герб моєї матінки, який висів тут? Боже, тут не всі книги! »Так, з криками, господарі переміщувалися з кімнати в кімнату за досить переконливо трикімнатній квартирі в сталінському будинку ...

Спочатку я навіть посміхалася. Потім боязко намагалася пояснити, що не захоплююся злодійством гербів зі стін, паралельно знімаючи для цих цілей квартиру за тисячу доларів на місяць. Потім виправдовувалася і запевняла, що не брала портьєри і не крали енциклопедій. І, нарешті - вуаля! - Я опинилася на вулиці з усім своїм, немаленьким на той момент майном, у тому числі, до речі, меблі. Плата за два останніх місяці повинна була компенсувати господарям моральний удар, який те пережили, втративши, як вони стверджували, дороге серцю майно. Через кілька днів я особисто бачила, як у квартиру в'їжджають нові мешканці... Страшно задоволені тим, як вони заощадили.

Cпорiднене
Клієнтські історії: обман в оренді житла | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.