Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Дизайн котеджу (дизайн будинку) повинен бути іскристим, динамічним, несподіваним, вражаючим, виразним і різноманітним як і саме життя. У дизайні будинку важливі не лише естетичні риси, не менш важливі зручність і комфорт проживання в ньому людей.

Сучасна мода на заміські індивідуальні будинки (котеджі) диктує свої умови.

Сучасні будинки - це представники нового покоління сучасного котеджного стилю: простір, естетика, так само використовуються новітні технології для досягнення найбільшого рівня комфорту і зручності житла.

Мальовнича природа створює середовище, яке забезпечує гарне самопочуття і сприяє відпочинку, гарного настрою і підвищенню працездатності. Атмосфера споглядання природи так необхідна у нашої динамічної, стрімкої повсякденному житті.

Відмінна риса хорошого котеджу або заміського будинку: багатий киснем повітря, комфортна температура всередині приміщення, хороша теплоізоляція, вентиляція, достатня освітленість сонячними променями, планувальні рішення відповідають самим останнім вимогам рівня комфорту, грамотно прораховані комунікації, якісні матеріали використовуються при будівництві та ремонтних роботах, дизайн будинки з назовні (екстер'єра) і дизайн будинку всередині (інтер'єру), ландшафтний дизайн, гарна охоронна система.

Якщо мова йде про басейні тоді не рекомендується проектувати його на цокольному поверсі без вікон, адже через короткий час він вже майже не буде використовуватися, на інтуїтивному рівні господарям не захочеться там знаходитися (із-за відсутності природного світла)!
Ці характеристики (якщо вони дотримуються) серед всіх інших є хорошими передумовами до тривалого гарного самопочуття людини. Такий будинок ідеально підходить для відпочинку і роботи, забезпечуючи максимальний комфорт.

У дизайну котеджу від дизайну квартири принципової відмінності немає. Але все ж у власника котеджу реалізувати свої ідеї можливостей більше, створюючи свій оазис для життя, індивідуальний і неповторний.

Це пов'язано з тим, що творчий пошук втілений в дизайні заміського будинку (дизайні котеджу) не обмежується тільки рамками даного приміщення. Розташування будинку в навколишній ландшафт, його планування та конструкція так само завжди грали велику роль з естетичної та практичної точок зору.

Дуже важлива атмосфера відпочинку, багато світла, ласкаве сонячне тепло, вікна в сад, п'янкий і чарівний аромат квітів, пенье птахів привертають до себе увагу створюють чарівність заміського будинку для відпочинку власників садиби і їх гостей, роблять перебування в ньому приємним.

Короткий словник:

Вілла (лат. villa - садиба, маєток), заміський будинок з садом або парком.

Палац (від «княжий двір» - помешкання князя), монументальний парадное будівлю. Спочатку резиденція володаря, вищої знаті, з 13-15 ст. також будівля органів державної влади.

ЗАМОК, укріплене житло феодала. Замки Європи, Близького Сходу, Кавказу, Ср. Азії зводилися в добре захищених місцях; головна башта (донжон, кешк) оточувала валами, ровами, стінами. Суворі, могутні замки з 11-12 ст. стають більш мальовничими, вільними по плануванню, з 13-14 ст. перетворюються в складні комплекси будівель і, нарешті, в палацові ансамблі.

КОТЕДЖ (англ. cottage), будинок з підвищеним рівнем комфорту. Одноквартирний індивідуальний міської чи заміський житловий будинок з ділянкою землі. Котедж - традиційний тип англійської оселі, поширився в європейських країнах і США, має звичайно 2 поверху.

ПОМЕСТИЙ, 1) умовне земельне володіння в Росії в кін. 15 - поч. 18 ст., Надавалося державою за несення військової та державної служби. Не підлягали продажу, обміну та успадкування. У 16 - 17 ст. поступово зближається з вотчиною і слилось з нею по указу 1714; в 18 - 20 ст. те ж, що земельне маєток. 2) Те ж, що вотчина (в 2-му значенні).

Резиденція (позднелат. residentia), місцеперебування глави держави, уряду, посла іноземної держави.

САДИБА, комплекс житлових, господарських, паркових та інших будівель, що становлять одне господарське і архітектурне ціле. Традиційні селянські садиби включали ізбу, тік, хліви, стайні та ін У 17-19 ст. склався тип поміщицьких садиби (Барський будинок, що обслуговують будівлі, парк, церква і т. д.). Існували і міські садиби (будинок, службові корпусу, сад). Садибою називається також виробничий і житловий центр колгоспу, радгоспу.

Cпорiднене
Яким повинен бути дизайн будинку | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.