Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

«Будинок сьогодні будується для того, щоб у ньому жити і його розглядати. Декор більше не вважається привілеєм тих, хто отримав її у спадок, або тих, хто намагається створити нові тенденції. Точно так само, як мода, декор починає залежати від почуттів. Для того, щоб сучасна людина міг легко уживаються з новим інтер'єром, необхідно встановити відповідність між об'ємом, матеріалом, формою і кольором. Все це неможливо без самого головного - мистецтва жити».

Кензо Токада

Ніколи ще будівництво не набувало таких грандіозних масштабів, як у ХХ-ХХІ століттях. Сьогодні перед будівельниками стоять грандіозні завдання. В наші дні особлива увага приділяється підвищенню якості планувальних, архітектурних, будівельних рішень. Останнім часом стало модним ставити арочні дверні отвори, так як вони по архітектурному рішенню відрізняються від дверних прорізів, що застосовуються в типовому будівництві. Арки можуть бути різних обрисів: стрілчастими або круглі.

Отвори з круглим контуром поділяються на:

«Модерн» - дуга арки виконана з підйомом;
«Класика» - дуга арки правильного радіусу;
«Елліпсоідная» - дуга виконана у вигляді еліпса;
«Романтика» - пряма частина в центрі із закругленими кутами.
Хотілося б звернути увагу читачів на те, що арочні пройоми повинні відповідати архітектурному стилю будинку або квартири, гармоніювати з внутрішнім оздобленням та призначенням кімнат.

Ринок будівельних матеріалів не стоїть на місці. При необхідності можна зайти у будівельний магазин і купити готові арочні пройоми, але звертаємо увагу на те, що їх постачають в розібраному вигляді. У комплект готового арочного проема входить: дві дуги, чотири стійки, панелі для дуг і стійок, декоративних замків: вузькі закруглені і широкі. Виготовляють готові арки з МДФ і підходять вони для проемов шириною 820-1550 мм і висотою не вище 2330 мм при товщині стіни 5-0185 мм. Арки, які виконують безпосередньо на місці ведення будівельних робіт, можуть бути бетонні, цегляні, монолітні, дерев'яні, гіпсові.

Цегляні арки. Частина стіни, перекривають віконний або дверний проріз, називається перемички. При прольотах до 3,5 - 4 м часто зводять арочні перемички. Перемички крім власної маси та маси вишерасположенной стіни сприймають і передають на елементи стін (простенкі) навантаження від елементів перекриття та інших конструкцій. Ненесучі перемички сприймають навантаження тільки від власної маси і кладки вишерасположенной стіни. Арочні перемички більш трудомістких в пристрої, що вимагають додаткових витрат лісоматеріалів для облаштування опалубки. Кладка арки виконується з опалубки. Шви між рядами повинні бути перпендикулярні кривої лінії, образующей нижню поверхню арки, і зовнішньої поверхні кладки. Швах кладки надають клінчатую форму з ушіреніем нагорі і звуженням внизу. Правильність укладання кожного ряду перевіряють по шнуру, закріпленому в центрі арки. Число рядів беруть непарне; середній ряд називають замком, так як при його руйнуванні арка втрачає міцність. Площині дотику арки з опорами називають її п'ятами.

Дерев'яні арки. можна використовувати не тільки цегляні арки, але й дощаті. Існує чотири конструкції дощатого арок без затяжек, що говорить про те, що распор арок транслюється на опори і зайвих затяжек не потрібно. Кріплення стиків найкраще виконувати з допомогою металевих накладок, які ввела між собою болтами. Цей метод має недоліки, які в наслідок позначаються на міцності елементу.

В даний час можна виготовити дерев'яні клеєні конструкції різної форми і довжини. Для виготовлення ДКК використовують сосну або ялина. Арки, виконані з елементів ДКК, за якістю не поступаються, навіть у чомусь перевершують елементи, які виготовляють із суцільної деревини.

Закріплення кутів проема Основний матеріал, що використовується для заокругленням кутів проема - ДСП. Необхідно заміряти товщину стінки проема, а також обчислити радіус закруглена, потім виготовити трикутники, де одна зі сторін буде мати увігнуту форму. Трикутники випілівают з дерева або ДСП. Після того, як трикутники готові, випіліваются верхні та бокові підстави кронштейнів (їх можна виконати з ДСП). Деталі готові, їх необхідно скріпити цвяхами або шурупами.

Потім кронштейн прикладають до рогу прорізу для розмітки місця отворів під дюбелі. За допомогою дрилі висверлівают отвори. До куті проема кронштейни кріплять шурупами. Виконавши це, переходять до наступного етапу - підготовлюють смужку з оргаліта. Смужку випілівают по ширині стінки прорізу і прибивали цвяхами до увігнутий сторонам кронштейнів. Ви стики і щілини зашпаклевивают будівельної шпаклівки.

Cпорiднене
Арочні конструкції в будинку | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 4
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.