Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

В даний час популярність камінів значно зросла. І цьому сприяє ряд факторів. Так, основна причина полягає в тому, що багато хто намагаються уникнути типового одноманітності квартир, присутнє бажання зробити інтер'єр свого будинку затишним, вишуканим і унікальним.

Камін є різновидом печі зі спрощеною конструкцією. Головним відмінність між ними є спосіб віддачі тепла. Піч, яка має закриту топку і громіздку конструкцію, повніше споживає теплоту від згоряння палива. Приміщення нагрівається так: нагріте повітря від стінки печі піднімається вгору, у вікон повітря охолоджується, далі опускається на підлогу і рухається до стінки печі і т.д. Цей метод віддачі тепла має назву конвенція. А товста стінка печі досить довго тримає тепло.

Камін же має не таку масивну кладку та відкритий топлівнік з досить великим топковим місцем і має прямий канал димоходу. То тепло, яке ми відчуваємо від каміна, є променистим теплом, воно передається випромінюванням, тобто камін буде гріти, поки будуть горіти дрова. Камін не зберігає тепло, тому його характеристика ККД (як генератора тепла) нечасто буває більше 15%. Використовувати його в якості головного опалювального способу є недоцільним, а особливо в умовах нашої зими. Тому головною функцією каміна є краса, він створює в домі справжній затишок.

Для каміна характерно ще те, що він моментально після растопкі випромінює тепло в кімнату. Завдяки цьому властивості каменів в холодний день можна швидко і без зусиль нагріти приміщення. До того ж велика кількість потоку повітря, що проходить через топку, добре провітрюваних кімнату. Тому в приміщення, де встановлений камін, можна не хвилюватися про появу вогкості і затхлого запаху.

На даний момент найпоширенішими видами камінів вважаються:

1. Каміни закритого виду. Вони оснащені топковим простором і димарів в масиві стіни. Їх головне достоїнство полягає в тому, що ці каміни майже не займають корисної зони приміщення. Встановлюють їх тільки в споруджуваному будинку, разом з кладкою стіни.

2. Напіввідкритий вигляд каміна. Такі види не мають відношення до конструкції стін. Так димоходи можна встановити в самій стіні або прибудувати до неї. Такий камін буде займати більше місця, на відміну від вбудованого, але його можна встановити навіть в будь-якому тільки що побудованому або вже заселених будинку.

З. Відкриті каміни. Вони встановлюються по середині кімнати. Для цих каменів характерні естетичні та декоративні властивості. Також вони прості у виготовленні. А тепло його розходиться в усі сторони приміщення. Але вони займають багато місця. Потрібно буде дотримуватися протипожежні заходи, так як каміни мають відкрите розміщення. Красиво виглядає, якщо встановити камін на круглому або квадратному подіумі, який пріподнят на 35-50см. Над ним підвішується димар на ланцюгах або пружинах. Також цей камін можна встановлювати в саду або терасі.

4. Кутові каміни. Цей вид прибудованій каміна. Кутовий камін не дуже популярний, тому що при такому розташуванні залишається достатньо вільного місця перед ним. Гідність такого каміна полягає в тому, що можна обігріти відразу кілька суміжних кімнат, але виходить це погано.

Cпорiднене
Види камінів для будинку | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.