Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Будівництво будинків - це складний і трудомісткий процес. Але все-таки цікаво спостерігати, як на пустирі, немов гриб восени, виростає спочатку дещо непоказна будівля, яку важко уявити, але яка гарнішає з кожним днем. Взагалі, це добре спланований архітекторський проект, який складається з набору схем і креслень цілком відчутного багатоповерхового житлового будинку.

Довгий час в нашій країні лідирували дві технології будівництва: будівництво з цегли та будівництво з панельних плит, а в останні роки з'явилася нова технологія - технологія монолітного домобудівництва. Але ця технологія нова тільки для України, на Заході технологія монолітного домобудівництва існує вже 50 років. Наведемо лише два факти. В Європі за такою технологією побудовано понад 80% житлових будинків, а в Японії - близько 90%! Провідні регіони нашої держави активно освоїли нову технологію за її великі переваги.

Панельні будинки

Панельне житлове будівництво добре нам знайоме з епохи масової забудови 70 років минулого століття. Панельний будинок будується за принципом конструктора: на будмайданчик підводяться вже готові деталі майбутнього будинку, з яких «складають» житловий будинок.

Така технологія будівництва обумовлює головну відмінність панельного будівництва від монолітного - стандартного планування. Стандартне планування передбачає суворо обумовлену кількість і площу приміщень в квартирі. Один вдалий варіант панельного будинку, як правило копіюється тисячами, звідси так звані «серії» будинків, що як дві краплі води схожі один на одного.

Планування панельного будинку нескладний процес - це стосується як загальної планування, так і планування окремих приміщень, визначення місця для вікон і дверей, внутрішніх перегородок, розміщення побутової техніки та іншого обладнання. Якщо виникне необхідність, то можна цілеспрямовано варіювати теплозахисні властивості огороджувальних конструкцій і звукоізоляцію будинку залежно від кліматичних умов місцевості, де будинок буде встановлюватися, і режиму його експлуатації.

Cпорiднене
Переваги та недоліки різних видів житлових будинків | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.