Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Криза, торкнувшись ринку котеджів, призвела до перерозподілу сил за рахунок відсіювання слабких гравців. За різними даними, у Київській області налічується близько 23 тис. будинків у котеджних містечках і близько восьми тисяч індивідуальних будівель.

Про реалізацію більше 10 нових селищ протягом цього року заявили ще кілька компаній, а це говорить про те, що заміська нерухомість залишається популярною серед наших співвітчизників. Однак у зв'язку з світовою фінансовою кризою, яка позначилася і на ринку котеджів, відбувається перерозподіл сил за рахунок відсіювання більш слабких гравців. Ліквідні ж об'єкти на первинному ринку - не порушені.

Фактори розвитку

На думку директора філії АН Park Lane Нікіти Коваліка, незважаючи на те що ринок заміської нерухомості у Київській області досить молодий, він має великий потенціал для активного розвитку. При цьому необхідно брати до уваги той факт, що на сьогоднішньому етапі все ще доводиться говорити про специфічні особливості цього сегмента, пов'язаних в першу чергу з трудомістким, більш тривалим процесом вибору відповідного об'єкта для клієнта, більш складним процесом оформлення документів і вирішенням інших процедурних моментів.

Основними факторами, що впливають на розвиток ринку заміської нерухомості, експерт називає наявність пропозиції (як готових якісних будівель, так і земельних ділянок), умови іпотеки, законодавчі фактори, подальший розвиток інфраструктури населених пунктів, доріг і т. д.

Крім того, позитивно на ринку заміської нерухомості, на думку генерального директора МСК «Україна-Канада» В'ячеслава Брагінського, позначаються і такі три чинники: брак житла в Україні, прагнення середнього класу до комфортного житла та жіноча автомобілізація.

Якщо родина шукає якісне житло і при цьому має дві машини, то, швидше за все вибір буде зроблений в сторону будівництва або купівлі саме будинку, вважає пан Брагінський і додає, що головний негативний фактор, що впливає на розвиток ринку заміської нерухомості, - криза на іпотечному ринку.

Подальшому зростанню ринку котеджної нерухомості, за словами керівника департаменту PR компанії «Тіко Констракш» Надєжди Лєонєц, також буде сприяти розвиток сегменту недорогих котеджів економ-класу невеликої площі, які мало представлені в даний час на ринку. Однак така перспектива можлива лише за умови подальшого розвитку іпотечних програм, орієнтованих на споживачів даного класу.

Cпорiднене
Аналіз ринку котеджної нерухомості в Київській області | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 5
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.