Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Тільки отримавши відповідну документацію можна розпочинати будівництво. Але при цьому необхідно відповідально поставитись до вибору проекту, адже потім щось змінити може бути дуже складно та затратно.

Саме для цього розглянемо основні недоліки та переваги індивідуальних та типових проектів котеджів, дачних чи садових будинків.

1. Головний плюс особистого проекту котеджу - це, безумовно, оригінальність. Ні в кого більше (за умови сумлінності архітектора) такого будинку, як у Вас, не буде. Другий плюс - Ви зможете абсолютно задовольнити будь-які специфічні потреби Вашої улюбленої родини. По-третє, Всім відомо, що при індивідуальному проектуванні будинку архітектор і конструктор узгоджують із замовником матеріал, з якого буде побудований будинок перед початком проектних робіт. В результаті застосовуються рішення, технології, матеріали за якістю та ціною підходять замовнику, тут немає типового підходу і стандартних вузлів, як в готових проектах. Основний нюанс авторського проекту садового будинку – гроші, багато грошей. Ще одна можлива проблема - це кваліфікація архітектора. Якщо невірно розрахувати технічні параметри садового будинку, збудувати його стане ох як не легко.

2. Переваги типових проектів садових будинків обернені мінусам авторських - вони вийдуть дешевше, і, швидше за все, за ними вже будували будівлі, і в документацію додані відповідні виправлення. Недолік - безліч варіантів зустріти копію вашого будинку у якому-небудь котеджному селищі.

Наскільки показує чужа практика, краще обрати все-таки типовий проект дачного будинку. І в тому випадку, коли Вас щось не зовсім влаштовує - вносити маленькі зміни разом з гарним архітектором. Причому слід врахувати - будь-який проект дачного будинку все одно потрібно прив'язувати до місцевості будівництва. І для цього надійніше звернутися до досвідченого забудовника.

Скільки метрів в садовому будинку Вам потрібно для щастя?

Отже, ви обрали свій шлях. У будь-якому випадку, Вам буде необхідно відповісти на кілька запитань. Одне з них: яка буде площа майбутнього дерев'яного будинку? Загальна площа дерев'яного будинку має бути мінімум 80 - 110 квадратних метрів. Цього досить буде достатньо для комфортного проживання. Звичайно, додати площі Вам ніхто не забороняє, але все, що менше зазначеної вище площі буде дуже мало для родини з 4 чоловік. У тому випадку, коли Ви розмахуєтеся на надвелику площу - подумайте, чи вистачить Вам грошей згодом справлятися з обслуговуванням палацу.

Краще планування дачного будинку

Вибираючи між садовими будинками одної і тої же площі з одним або двома поверхами, вибирайте двоповерховий, особливо якщо другий поверх мансардний. Це допоможе за одні й ті ж кошти отримати більшу площу. У тому випадку, коли є безліч варіантів, передбачте два санвузла: на першому поверсі і поблизу з житловими кімнатами на другому поверсі. Повірте, що це куди зручніше, ніж постійно підніматися і спускатися по сходах. Будівництво будинків у будь-якому випадку, спантеличить дуже сильно. Буде проведено чимало неспокійні днів, перш ніж ви визначитеся з фінішним плануванням Вашого будинку. Ваш будинок, буде тим, до чого ви поступово підійдете, проводячи щомісячні внутрішньосімейні ради. І все ж, продумуючи плануванн, не забувайте про функціональность - запоруку успіху Вашого проекту. Це найголовніше умова проектування і побудови довершеного садового будинку!

 

Cпорiднене
Проектування дачних та садових будинків, котеджів | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.