Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Шпунт - спеціальна будівельна арматура, яка використовується для зведення шпунтових огороджень, основне призначення яких - тенти для будівельних майданчиків, перешкоджання зсуву грунтів і обвалення країв котловану. Шпунт являє собою суцільну огорожу, яке складається з окремих паль або балок.

Серед всіх різновидів шпунтів слід виділити шпунт Ларсена. Шпунт Ларсена л4 представляє собою металеву палю із закругленими краями з боків. Завдяки своїй конструкції, шпунти Ларсена можуть скріплюватися між собою, утворюючи водонепроникну стінку.

Зовні основний тип шпунта Ларсена виглядає як коритоподібного профіль, крім того, останнім часом шпунти Ларсена стали випускати та інших форм, у формі букв Z, L, S, а також плоскі шпунти. Профілі виготовляють різної довжини - від 5 до 34 метрів і досить вузькими - до 80 сантиметрів по ширині.

До достоїнств шпунта Ларсена можна віднести антикорозійну стійкість, зручність і простоту монтажу. Шпунт Ларсена забивають у грунт сваєбійні молотами або занурюють за допомогою віброзанурювачі. Кожна наступна паля занурюється в грунт у спеціальний паз на попередній і розгортається, щодо першої на 180 градусів. Утворюється безперервна конструкція, яку можна скласти у вигляді кільця. Всередині конструкції відкачують воду і ведуть необхідні роботи. Після закінчення робіт, шпунт витягується і може бути використаний повторно.

Cпорiднене
Шпунт Ларсена | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.