Попередні статті

Четверг 15-Янв


Воскресенье 28-Дек


Пятница 26-Дек


Воскресенье 30-Ноя


Среда 26-Ноя


Понедельник 24-Ноя


Среда 01-Окт


Пятница 19-Сен


Вторник 16-Сен


Пятница 29-Авг


Понедельник 25-Авг


Воскресенье 24-Авг

Головна відмінність «спільного» орієнтуючого світла в спальні в тому, що воно повинно бути максимально м'яким, тому не рекомендується використовувати відкриті джерела спрямованого світла - вони створюють глибокі тіні. Єдине виключення - спеціальні проектуючі світильники, що малюють світлотінню. Правда, таке освітлення відноситься вже до «декоративного».

 

У спальні переважно розсіяне світло. Ефект розсіяного світла досягається максимальним захистом джерел ковпаками, плафонами і абажурами з матового скла або тканини.

Незвичайний світловий ефект виробляють великі абажури, затягнуті різнокольоровою матерією. З вигляду вони схожі на стилізовані «китайські ліхтарики», а атмосферу спальні такі світильники роблять особливо затишною. Виготовити їх можна самим зі шматка легкої тканини, туго зібраної по краях і розправленої легким каркасом у центрі. А якщо вам хочеться мати в себе оригінальний світильник, але лінь займатися виготовленням абажура - просто прикрийте стельову лампочку підвішеним догори ногами квітчастим парасолькою!

Приємний світло можна отримати, рівномірно розмістивши дрібні джерела світла за карнизами й екранами.

Приховані від очей світильники відкидають пучки світла до стелі, від якого вони відображаються вниз, розсіюючись в спальні. Таке освітлення максимально сприятливо з точки зору фізіології, оскільки практично не дає тіней. Крім того, пристрій екранів і карнизів, як правило, виконується за індивідуальним замовленням, тому кожна подібна система може вважатися дизайнерської розробкою. Вибираючи джерела для прихованого освітлення, пам'ятайте, що, перш за все вони повинні забезпечувати достатню кількість світла, але ні в якому разі не бути спектрально холодними.

Для загального освітлення в спальні можна використовувати традиційний стельовий світильник розсіяного або комбінованого світла, що направляє світловий потік в основному до стелі та верхньої частини стін. Пристрій такого освітлення вимагає мінімальних витрат, а результат цілком задовільний. Проектуючи спальню, необхідно пам'ятати, що точка кріплення стельового світильника необов'язково повинна знаходитися в геометричному центрі приміщення, а може бути де-небудь ще, наприклад, безпосередньо над ліжком.

Для загального орієнтування світло в спальні можна створити за допомогою ритмічно розташованих локальних джерел - торшерів, бра і високих настільних ламп.

Найкращі лампы светильники ви завжди можете знайти на сайті Unisvet.ru. Там завжди є величезний вибір та корисні поради.

Правила тут такі: абсолютна відсутність світла, падаючого в очі, і використання спрямованих світлових потоків лише для створення відбитого світла. Оптимальним рішенням є рівномірно і сильно розсіяне світло.

Освітлення в спальні в основному залежить від запитів замовника. Це місце дуже особисте, тут недоречні амбіції архітектора. У спальні можна успішно використовувати меблі з уже вбудованими світильниками: ліжка, тумбочки та їх комбінації. Джерел світла в спальні має бути багато.

Cпорiднене
Світильники для спальні | 0 коментарі | | Створити новий обліковий запис
Думки адміністрації сайту можуть не співпадати із думками коментаторів. Сайт не несе відповідальності за зміст коментарів.

Зараз на сайті
Гості: 6
Нове

Статті

Немає нових статтей

Коментарi останні 2 днів

Немає нових коментарів
 Авторське право © 2009 НЕРУХОМІСТЬ: ВИБІР ТА ОГЛЯД РИНКУ
 Всі торгові марки і авторські права на цій сторінці належать відповідним власникам.